Hoi leuke mannen, ik zoek een single of gescheiden man of een man die ook weduwnaar is geworden. Iemand waarmee ik kan lachen en huilen maar het vooral heel gezellig mee kan hebben. Voor mij is het het belangrijkste dat de klik er is.
Over jou? Je kan verleiden als don juan, dansen als fred astaire en kussen als de beste. Jij kan mijn hart sneller laten kloppen, je kunt me laten smachten en wachten. Je kunt me compleet verrassen. Je kunt.., je kunt.., Je kunt... mij een berichtje sturen :-)
Discretie! Discretie! Discretie! Deze dame is toe aan vernieuwing, Eigenlijk wil ik gewoon iets geils!!!! Lieve mannen, het is toch niet zo moeilijk? Iemand moet toch wel interesse hebben?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
ZaraFirst, 51 jaar · Baarn
Samen leuke dingen doen en dat kan echt van alles zijn. Ik weet waar ik van hou maar misschien heb jij zelf ook nog wel ideetjes?
Bie, 51 jaar · Gent
manen zonder foto s krijgen geen REACTIE
MariskaFe, 50 jaar · Walshoutem
Ja verliefd worden dat wil ik zo graag weer eens. Eigenlijk zie ik er erg veel voordelen aan. Leuk, gezellig, en zeker niet
Eliolw, 50 jaar · Vlissingen
Een man of mannen, eventueel ook stellen die seks willen met een gewillige blonde vrouw. Mijn vriend doet niet mee, die kijkt
Doris2014, 53 jaar · Maartensdijk
Volgt
Marieke2210, 52 jaar · Edegem
Ben jij levenslustig en kun je jezelf goed vermaken, als we samen zijn hebben we ook echt alle aandacht voor elkaar! Jij bent