Nu ben ik niet echt iemand die veel drinkt. Maar een wijntje op zijn tijd weet ik zeker te waarderen. Ik ben ook alleenstaande. Dus wie weet hoe het verder zal gaan.
Wil je ook een vrouw in je leven en gewoon leuke dingen samen doen? Ik weet zeker dat ik degene ben die je zoekt. Dus laten we klaar zijn met zoeken en samen de dingen doen die we het leukst vinden!
Kun jij heel gemakkelijk je grenzen verleggen en er over heen stappen. Niet gelijk nee roepen maar alles benaderen met misschien. Ben je avontuurlijk en ook een beetje lief en vol humor. Ik zou het dan heel erg leuk vinden als ik iets meer van je te weten mag komen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Welkenie, 50 jaar · Ronse
Een leuke liefdevolle man die niet alleen aan zichzelf denkt maar ook veel over heeft voor een ander. Die het leuk vind om dingen
Carry0, 50 jaar · Heerhugowaard
Het zal mooi zijn als ik hier iemand tref om leuke dingen mee te ondernemen. Als we het beste in elkaar naar boven halen, dan
Lubel50, 54 jaar · Antwerpen
Volgt
Liezze, 50 jaar · Mijdrecht
Een type dat qua karakter bij mij aansluit. Geen stressy iemand of druktemaker in ieder geval. Iemand die net zoals ik houdt
VolopKlaar, 52 jaar · Bonheiden
Ik hou van een man die weet wat hij wilt, Zijn doel ziet en er direct op af gaat. Van stevig aanpakken houd, met name een vrouw.
Zininvakantie, 50 jaar · Kortrijk
Een allesgenieter! Als jij dat bent pas jij goed bij mij. Het maakt niet uit wat je doet of waar je vandaan komt als je maar doelen