Daar moet iets aan gedaan worden! Ik heb iemand veel te bieden. Ik zal lief voor je zijn, je vertroetelen en leuke dingen met je doen. Heb je interesse? Laat wat van je horen.
Ik val meestal op stoere mannen. Bikers, rockers. Tattoos geen bezwaar ;-) Stuur je even een leuk mailtje? Ben verslaafd aan mijn tablet dus reageren doe ik snel!
Ik had je in een andere situatie graag willen ontmoeten, zou kunnen zijn en volwassener (meer) handelen, mezelf onthullen zoals ik ben zonder me te verbergen voor mijn schuchterheid of angst of introvertheid, of voor een gebrek aan een betere term, in mijn eigen zelf . Ik heb het eerder gezegd en zal het
Ik zoek een vrolijke en spontane heer. Iemand die vreugde in mijn leven kan brengen en ik zal de mijne met hem delen. Ik vind dat wij goede maatjes moeten zijn om verdere stappen te kunnen ondernemen.
Wil je ook een vrouw in je leven en gewoon leuke dingen samen doen? Ik weet zeker dat ik degene ben die je zoekt. Dus laten we klaar zijn met zoeken en samen de dingen doen die we het leukst vinden!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vicky64, 53 jaar · Rotterdam
volgt
Doenalles, 52 jaar · Drongen
U bent niet op zoek naar een relatie , maar wel naar een affaire. U houd van experimenteren en bent erg discreet . Het is belangrijk
Wijntjerbij, 50 jaar · Haasrode
Mannen die van het leven houden. Oh en ja, ik heb graag dat je wat langer dan me bent. Meeste mannen die me leuk vinden zijn kort.
Lillian666, 54 jaar · Betekom
Ik wil bij iemand zijn die mij respecteert, en iemand op wie ik kan rekenen. Ik zal hetzelfde doen voor jou en zo kunnen wij heel
Hanne-Lore, 50 jaar · Kerkom
Je bent een lieve, sociale, eerlijke man. Zou leuk zijn als je ook van de natuur en dieren houdt. Ik zoek een maatje, vriendschap
Noordoostpolder, 54 jaar · Lelystad
Je weet hoe je met een dame als ik moet omgaan, je houdt niet van oppervlakkige gesprekken maar houdt er meer van om met een lekker