Wees gewoon eerlijk en wees jezelf. Het maakt geen indruk welk beroep je hebt, welke opleiding je hebt genoten, ik voel me ook niet aangetrokken door mooie auto's of je geld. Ik waardeer vooral kleine en eenvoudige dingen in het leven. Ik hou ervan om een echt en eenvoudig gesprek te voeren en van iemand die een groot gevoel voor humor heeft???????? en iemand die ook van karaoke houdt.
Single, gescheiden, ouder of jonger, wel of geen kinderen, eigenlijk maakt het me niet zo heel veel uit als wij maar een hele goede klik hebben en jij hetzelfde wil als ik: samen iets moois opbouwen en nog genieten van ons leven.
Voor nu hoop ik leuke mannen te ontmoeten voor spannende afspraakjes. Bezoekjes aan parenclubs of buitensex vind je leuk en je weet hoe je een vrouw kunt blijven boeien in bed. Heel belangrijk is voor mij hygiëne en dat je langer bent dan ik. Verder heb ik niet zo veel eisen. Als je maar lekker bent en
Een man om leuke ervaringen mee te delen, samen veel plezier beleven. Op vakantie, een festival, gezellig naar de kroeg. En daarna, je weet wat er gebeurd als je een vrouw genoeg te drinken geeft? Een engel in bed? Dat word volop bidden hahaha