Een man die bereid is om met mij om te gaan. Plezier me als het mogelijk is wanneer we alleen zijn. Ik sta graag open voor jou dus ik hoop dat je me iets nieuws zou kunnen aanbieden!
ik hoop dat jij lekkere meid bent die mij kan bevredigen want dat is wel moeilijkomdat ik bijna altijd geil ben. ik zou het ook lekker vinden dat mijn vriend soms mee mag doen
Ik zoek een vrolijke en spontane heer. Iemand die vreugde in mijn leven kan brengen en ik zal de mijne met hem delen. Ik vind dat wij goede maatjes moeten zijn om verdere stappen te kunnen ondernemen.
Ik val meestal op stoere mannen. Bikers, rockers. Tattoos geen bezwaar ;-) Stuur je even een leuk mailtje? Ben verslaafd aan mijn tablet dus reageren doe ik snel!
Nu ben ik niet echt iemand die veel drinkt. Maar een wijntje op zijn tijd weet ik zeker te waarderen. Ik ben ook alleenstaande. Dus wie weet hoe het verder zal gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Crazyboo, 52 jaar · Sinaai-Waas
Ook op zoek naar iemand die je leven weer op een leuke manier gaat opvullen en invullen. Ik ben namelijk gewoon geen mens om
JustLiz, 51 jaar · Holsbeek
Ik heb geen heel eisenpakket, als je het hart maar op de goede plek hebt zitten. Het liefst wel een man die eerlijk en open is.
LadySss, 51 jaar · Bussum
Hier hoop ik een lieve, liefhebbende, zorgzame, eerlijke, oprechte, intelligente en hartelijke man te ontmoeten. Als
Mellliee, 51 jaar · Foxhol
Ik heb geen zin in een date voor één keer. Als ik hier een man zou ontmoeten dan hoop ik dat het iets van lange
Neema, 51 jaar · Loppersum
Heel veel woorden kunnen nooit iemand omschrijven als je die persoon niet in de ogen kan kijken. Er zijn altijd wel wat dingetjes
Sonja26665, 52 jaar · Enschede
ik ben op zoek naar iemand die van het leven kan genieten maar ook niet wegloopt voor problemen. iemand die echt voor mij wil