Een knappe verschijning, zelfzeker maar niet té. Aangenaam en vlot in de omgang, een goed portie humor en soortgelijke interesses kunnen me eventueel wel van mijn sokken blazen. Herken jij jezelf?
Ik hou niet zo van stoer macho gedrag, een man mag best wel gevoelig zijn vind ik. Of houden van romantiek en zachte dingen, dat maakt jou niet minder man. Graag wel single maar kinderen zijn geen probleem voor mij. Ik heb zelf een dochter maar die woont op kamers.
Hoi leuke mannen, ik zoek een single of gescheiden man of een man die ook weduwnaar is geworden. Iemand waarmee ik kan lachen en huilen maar het vooral heel gezellig mee kan hebben. Voor mij is het het belangrijkste dat de klik er is.
Nu ben ik niet echt iemand die veel drinkt. Maar een wijntje op zijn tijd weet ik zeker te waarderen. Ik ben ook alleenstaande. Dus wie weet hoe het verder zal gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BunnyBunNed, 53 jaar · Hansbeke
je zult ruig zijn en geile dingen met me doen, zodat ik me opgewonden voel en trek krijg naar meer seks met jou.
Reisje1965, 52 jaar · Rotterdam
Gezelligg, 51 jaar · Harlingen
Je weet hoe je een vrouw kan laten klaarkomen en houd van lekkere afwisseling, passie en vuur dat is wat je wil!
Aandekant, 50 jaar · Mendonk
Ik hou van mannen die lief zijn, je hoeft natuurlijk niet te zoetsappig te zijn maar gewoon liefde kunnen bieden en er op uit
Wies1964, 53 jaar · Delft
je hebt een brede interesse en het lijkt je ook leuk dat eens met iemand te kunnen delen. Je hebt een betrouwbaar uiterlijk
Proostroos, 50 jaar · Renesse
Je bent een spontane man die ook zin heeft om leuke dingen te ondernemen en niet alleen op de bank te zitten. Je hebt je woordje