Je moet lekker stout en geil zijn, veel ondeugende ideetjes hebben die je met mij wilt uitvoeren en die mij vooral laten weten. Je moet heel de dag aan seks denken en het vooral lang uit kunnen houden, mij zo vaak laten klaarkomen zodat ik je heerlijk klaar kan pijpen en je mij kan neuken. Zin?
Als je goed wilt zijn voor mij, weet ik zeker dat dit leuk voor ons gaat worden. Ik weet zeker dat we het geweldig kunnen maken als je me je tijd kunt geven. Ben je bereid om dat voor mij te doen? Laten we samen geweldige dingen doen. Ik ben hier voor seks.
ik hoop dat jij lekkere meid bent die mij kan bevredigen want dat is wel moeilijkomdat ik bijna altijd geil ben. ik zou het ook lekker vinden dat mijn vriend soms mee mag doen
Kalinka1967, 50 jaar · Arnhem
♥ Gelderland ♥ Bruin haar ♥ Gezet lijf
Jij bent een vent die weet wat hij wilt en laat me als het nodig is alle hoeken zien, leeftijd speelt geen rol maar ervaring wel. Als je reactie me aanstaat dan vertel ik wie ik ben en mag je mijn foto's zien.
Engelvanjehart, 51 jaar · Doetinchem
♥ Gelderland ♥ Blauwe ogen
nou wie ik wil leren kennen eerlijke mensen die hun mening durven te geven en waar ik een leuke vriendschap misschien mee opbouwen kan
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SlimChickie, 53 jaar · Veere
Ik sta open voor allerlei ideeën en fantasieën. Heb al veel mee gemaakt en sta altijd open voor nieuwe verrassingen.
Magwil, 50 jaar · Deventer
volgt
Genegenheid65, 51 jaar · Brugge
Je houd van een beetje anders dan anders, ik val op het macho type dus je bent lekker en goed gespierd en je hebt een goede sterkte
Langsdekust, 50 jaar · Vlissingen
Je bent ook echt graag buiten, rustig sociaal en houd van de zee en het strand en ook evt lange wandelingen?
Jolanglesss, 53 jaar · Drimmelen
Je ziet op tv weleens programma's over mannen die het juist aantrekkelijk vinden een dikke vrouw. Die man die hoop ik te vinden.