Ik wil eigenlijk alleen maar een hele lieve vriend. Ik heb geen wensen over het uiterlijk. Dat komt gewoon niet op de eerste plaats. Als jij een warme uitstraling hebt met een grote glimlach kun jij mij sowieso wel betoveren. Ik vind het wel leuk als een man attent is.
Mentaal-emotionele afstemming. Een man met een inhoudelijk profiel, niet plat en binnen de grenzen van de aangeven leeftijd, tenzij woest aantrekkelijk ;-)
Jij bent de man die mijn pot mayo open maakt, mijn hand vasthoudt als ik van een steile berg moet stappen, je weet vast wel wat ik hier mee bedoel. Ik ben gewoon een romantisch ingestelde vrouw. Op zoek naar een man die bij mij past.
Ik zoek een liefdevolle man, waarmee ik leuke dingen mee zou kunnen doen zoals uitstapjes of lekker uit eten. We kunnen ook gewoon eens lekker wandelen of gewoon lui op de bank zitten met een leuk filmpje erbij. Ik zoek eerlijkheid en liefde in een man.