Durf jij mijn slaaf te worden, en alles te doen wat ik je zeg te doen? Bent bereid om hulpmiddelen te gebruiken, en ermee te doen wat ik zeg dat je moet doen. Als je goed luistert, kan het een geweldige tijd worden. Dus het ligt geheel aan je zelf. Kan ik op een reactie rekenen?
Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder gewoon een leuke verschijning hebben en met regelmaat tijd kunnen maken voor iets leuks samen.
Je leest en denkt of wat een vrouw nee laat maar gaan. Of je snapt mijn bedoeling en bent nieuwsgierig. Als dat het is dan hoop ik dat je de moeite neemt mij een berichtje te sturen.
Ik wil eigenlijk alleen maar een hele lieve vriend. Ik heb geen wensen over het uiterlijk. Dat komt gewoon niet op de eerste plaats. Als jij een warme uitstraling hebt met een grote glimlach kun jij mij sowieso wel betoveren. Ik vind het wel leuk als een man attent is.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ilovedating, 55 jaar · Maarssen
Ruimdenkende vent die erg discreet kan zijn
Madgirl195805, 59 jaar · Vilvoorde
Voor een gezellige tijd zoek je een gezellige meid hihi! En ik een vent waar ik lekker mee kan lachen, leuke films mee kan zien
Mirianne60, 58 jaar · Dwingeloo
Ik hoop bij een man te zijn die echt in mij geïnteresseerd is, en zoveel mogelijk tijd met me door wil brengen, iemand
Motorfanz, 56 jaar · Alkmaar
Kijk maar wat je van mijn profiel vindt en of je het aan durft.
Kellyhier, 58 jaar · Brugge
Je bent een mooie aantrekkelijke man. Je bent vooral heel vrolijk en altijd optimistisch. Je houdt van natuur en katten..
Elienoorr, 55 jaar · Slootdorp
Een vriendschap moet perfect zijn voor mij. Ik wil de rest van mijn leven met je doorbrengen als je er ook voor wilt gaan.