Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder gewoon een leuke verschijning hebben en met regelmaat tijd kunnen maken voor iets leuks samen.
Ik zoek een man die waarschijnlijk ook wel al een mandje met bagage meebrengt, maar dat is nu eenmaal het leven. En bij de één is de bagage lichter dan bij de ander maar dat levert wel gespreksstof op. ik ben oprecht geïnteresseerd in de mens op zich en dan jij in het bijzonder. Je bent
Ik wil een aardige man in de buurt, alle leuke dingen in het leven samen doen. Wees soulmates en geniet van het leven. Het is een geweldig gevoel om dat allemaal te hebben. Denk je niet?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HereIsTina, 58 jaar · Hoogezand
Ik zoek een man die die zich conditioneel goed gedraagt en wie nog steeds samen is of in een relatie, lijkt me verschrikkelijk.
Sproetenkoppie, 57 jaar · Dordrecht
Graag een man die zelfstandig en vrijgezel is. Als je in een lat-relatie heb ik geen moeite mee. Je bent een man die niet al te
BestJanie, 56 jaar · Wissenkerke
bereid om seks met me te hebben, zelfs als ik getrouwd ben, zul je niet om iets voor mij vragen, maar alleen seks.
Trudyl0ve, 55 jaar · Erpe-Mere
Als de slaap heerlijk is, stel je dan een man voor die bij mij slaapt.Ik vraag geen bepaald type of een perfect iemand. Ik wil
Ohh Glory, 55 jaar · Willebroek
Je bent een discreet en volwassen persoon, oud of jong. Je bent hopeloos romantisch en sensueel en avontuurlijk.