Mentaal-emotionele afstemming. Een man met een inhoudelijk profiel, niet plat en binnen de grenzen van de aangeven leeftijd, tenzij woest aantrekkelijk ;-)
Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder gewoon een leuke verschijning hebben en met regelmaat tijd kunnen maken voor iets leuks samen.
Ben jij altijd geil, heb je tijd om mij eens te komen verwennen, dan ben ik benieuwd hoe jij dat zou doen met mij. Hou jij van seks op geile plekjes, laat mij dan jou spannendste ervaring weten.
Jij kun een goed stukje muziek waarderen en vindt het geen probleem dat ik hier veel tijd aan besteedt. Als jij houdt van soul en jazz is dat een grote overeenkomst tussen ons. Een avondje uit vindt jij ook gezellig en jouw manier van benaderen is liefdevol.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tonixxx, 56 jaar · Leek
Sommige mensen die ook vrij zijn en hun vrijheid willen vieren zoals die van mij. Sommige personen die graag wat plezier hebben
Wet-Emmie, 55 jaar · Waalre
Je moet alle dingen doen die ik graag zou willen doen in bed. Laten we stout en geil zijn. Ik ben er vrij zeker van dat we van elkaar
Minke60, 57 jaar · Zwolle
Een gezellige man die sterk in het leven staat en graag geniet van het leven.
Trees19620908, 55 jaar · Zeewolde
Ik kan wel een hoop eisen gaan stellen maar dan weet ik zeker dat ik geen reactie terug krijg. Zolang je maar lief, eerlijk en
Revelation, 57 jaar · Genk
Het lijkt me leuk om iemand te ontmoeten die net als ik positief in het leven staat. Sinds ik prachtige reizen heb gemaakt door
Samendrinken, 59 jaar · Sneek
Een lieve man met een glimlach en die spontaan is, liefs van Lisa.