Ben jij een single man die het wel leuk vind om eerst een vriendschap op te bouwen en als de klik er is te zien wat er allemaal nog meer voor moois kan ontstaan tussen ons?
Je leest en denkt of wat een vrouw nee laat maar gaan. Of je snapt mijn bedoeling en bent nieuwsgierig. Als dat het is dan hoop ik dat je de moeite neemt mij een berichtje te sturen.
Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder gewoon een leuke verschijning hebben en met regelmaat tijd kunnen maken voor iets leuks samen.
Zorgzaam persoon, lieve man, je houdt van koffie en cake. Je leeftijd maakt me niet uit, als je maar knap bent en leuk. Sex is niet per se noodzakelijk als jij dat niet wilt..
Jij zou wel een beetje intelligent moeten zijn, lief en ook een beetje een rokkenjager. Maar wel alléén met mij ondeugend zijn! Laten we samen voor de liefde gaan. Ik ben er nu definitief weer aan toe om aan een nieuw hoofdstuk in mijn leven te beginnen. Ik hoop mij hier een zielsmaatje te
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
GratisNeuken, 58 jaar · Reet
volgt
Biancah, 59 jaar · Lemiers
Jij bent ook vies voor niets en wilt graag nieuwe dingen leren of uitproberen.
Els1958, 59 jaar · Roermond
Geen sexafspraken, en geen manne hoeven te reageren. Voorkeur lesbiennes vanaf 50 jaar om samen over van alles te kletsen,
SingleSaar, 59 jaar · Groningen
Eerlijk, openhartig, in voor leuke dingen en een dolle avond? Lekker met mij naar lingerie winkels of een erotiek beurs gaan?
StillKarakter, 55 jaar · Heerlen
Een liefdevolle gezellige man die ook op zoek is naar een maatje een vriendin maar dat ook het beste uitgangspunt vind om mee
Kanjijvandaag61, 56 jaar · Urk
Jullie zijn een lekker stel die ook ervaring hebben met erotische feestjes. Nieuwe stellen zijn uiteraard ook altijd welkom.