Je moet een echte dierenvriend zijn. Dat is een goede verbinding tussen ons. Je moet ook open zijn in het leven en altijd gelukkig zijn. Lachen is gezond en erg belangrijk. Je moet ook graag knuffelen!
Zie jij een toekomst voor je samen met mij? En wil je niet voor 1 keer iets afspreken maar kijken hoe ver we komen? Geen one night stands en dat soort ongein.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rodewangetj5909, 57 jaar · Haarlem
Ik ga je nu niet een hele reeks van eigenschappen opleggen, dat komt later wel aan bod in de mail of in een goed gesprek.
Beppie60, 57 jaar · Damwoude
Een relatie waarin we ook ieder nog onze eigen vrijheid en bezigheden hebben trekt je aan. Karaktertrekken het liefst sociaal,
Dikkontje, 59 jaar · Papenhoven
Lekker houden van veel sex, ongeremd en hard
Krakaudame, 58 jaar · Breda
Je weet nooit wat er op je pad komt, nietwaar. Wat ik zoek? Een jongensachtig type met gevoel voor humor die net als ik met 2 benen