Je moet een echte dierenvriend zijn. Dat is een goede verbinding tussen ons. Je moet ook open zijn in het leven en altijd gelukkig zijn. Lachen is gezond en erg belangrijk. Je moet ook graag knuffelen!
Iemand die goed is en geen slechte houding heeft helemaal over zijn persoonlijkheid. Ik ben zeer positief over het leven. De man heeft een gelukkige geest nodig, is optimistisch en heeft een goede verantwoordelijkheid. Iemand die van een goed bedrijf kan genieten en ook de bron kan zijn van goed gezelschap.
Ik ben op zoek naar iemand met de oude opvattingen en iemand die goede manieren heeft een gezondheidsbewuste, vriendelijke en medelevende levenspartner, emotioneel en financieel goed in staat om voor zijn eigen te zorgen, ruimdenkende en betrouwbare, absoluut niet-roker en drinker. Ik geef de voorkeur
Ik zoek een man die waarschijnlijk ook wel al een mandje met bagage meebrengt, maar dat is nu eenmaal het leven. En bij de één is de bagage lichter dan bij de ander maar dat levert wel gespreksstof op. ik ben oprecht geïnteresseerd in de mens op zich en dan jij in het bijzonder. Je bent