Je moet een echte dierenvriend zijn. Dat is een goede verbinding tussen ons. Je moet ook open zijn in het leven en altijd gelukkig zijn. Lachen is gezond en erg belangrijk. Je moet ook graag knuffelen!
Jij zou wel een beetje intelligent moeten zijn, lief en ook een beetje een rokkenjager. Maar wel alléén met mij ondeugend zijn! Laten we samen voor de liefde gaan. Ik ben er nu definitief weer aan toe om aan een nieuw hoofdstuk in mijn leven te beginnen. Ik hoop mij hier een zielsmaatje te
Mentaal-emotionele afstemming. Een man met een inhoudelijk profiel, niet plat en binnen de grenzen van de aangeven leeftijd, tenzij woest aantrekkelijk ;-)
Zorgzaam persoon, lieve man, je houdt van koffie en cake. Je leeftijd maakt me niet uit, als je maar knap bent en leuk. Sex is niet per se noodzakelijk als jij dat niet wilt..
Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder gewoon een leuke verschijning hebben en met regelmaat tijd kunnen maken voor iets leuks samen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SeaGirl61, 57 jaar · Massemen
Intiem zijn, daar gaat het me om. Want je kan het wel zo mooi hebben samen maar als de seks niet goed is ben je nergens. Goede seks
Gerdatjeee, 55 jaar · Mechelen-aan-de-Maas
Vind je het idee van een hapje en een drankje ook goed of zie jij het de eerste keer wel anders? Ik sta open voor veel dus ik hoor
Passieenpit, 56 jaar · Heeze
Ik ben niet veeleisend maar een goede klik vind ik wel belangrijk.
TantralovSingle, 56 jaar · Maastricht
Volgt
-Ella-X-, 58 jaar · Antwerpen
Ik ben erg geïnteresseerd in een man die ook weet hoe hij moet koken. En het belangrijkste is dat een man die zijn zelfgemaakte