Je moet een echte dierenvriend zijn. Dat is een goede verbinding tussen ons. Je moet ook open zijn in het leven en altijd gelukkig zijn. Lachen is gezond en erg belangrijk. Je moet ook graag knuffelen!
Trouw en eerlijkheid is erg, maar dan ook erg belangrijk voor mij. En zoals je wel zult begrijpen zoek ik een partner voor het leven. En ik zou willen dat wij perfect bij elkaar zouden passen. Zullen we het daar snel eens over gaan hebben dan?
Ik wil eigenlijk alleen maar een hele lieve vriend. Ik heb geen wensen over het uiterlijk. Dat komt gewoon niet op de eerste plaats. Als jij een warme uitstraling hebt met een grote glimlach kun jij mij sowieso wel betoveren. Ik vind het wel leuk als een man attent is.
Zit jij ook in een soort gelijke situatie of ben je alleen en zoek je wat gezelschap? Laten we er gewoon voor elkaar zijn, lekkere seks hebben samen, lekker kletsen, misschien eens een avondje uit. Maar verder wel ons eigen leven.
Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder gewoon een leuke verschijning hebben en met regelmaat tijd kunnen maken voor iets leuks samen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ties, 57 jaar · Thesinge
Ben jij ook zo avontuurlijk ingesteld en hou je wel van een uitdaging? Dan ben ik erg benieuwd naar wie je bent. Stuur je mij
LiciaFay, 55 jaar · Gorsem
Op zoek naar een vriendschap die uit kan monden in iets moois. Ik zoek iemand om mee te praten en lol te hebben. Films kijken,
Goldenbia, 55 jaar · Linschoten
Wat ik van jou verwacht? Ben je eerlijk en open, trouw (een beetje gecompliceerd mag best), naturel (zowel van binnen als
KoketteColette, 58 jaar · Veurne
Zelf altijd hard gewerkt en een eigen bedrijf gehad. Mij lijkt het fijn deze ervaring te kunnen delen met een man die ook zelfstandig
Ellellelly, 57 jaar · Diever
Ik zou wel iemand kunnen gebruiken die met mij wel eens op ontdekking zou willen gaan, een avontuurtje aan zou willen gaan.
Mikaxx, 59 jaar · Meeden
Je bent bereid om vrijwilligerswerk te doen. Je brengt me naar enkele parken of een dierentuin, mijn favoriete plek om te