Iemand die met me wil praten en die van mijn gezelschap zal genieten. Misschien kunnen we nu praten en laten we zien wat er zal gebeuren als we toen samen waren!
Jij kun een goed stukje muziek waarderen en vindt het geen probleem dat ik hier veel tijd aan besteedt. Als jij houdt van soul en jazz is dat een grote overeenkomst tussen ons. Een avondje uit vindt jij ook gezellig en jouw manier van benaderen is liefdevol.
Ik zou graag eens willen daten met een spontane gezellige jongen tussen de 20/65 jaar. Gewoon leuke dingen doen gezellig dansen, en wie weet gaan we vaker gezellig een avondje weg.
Ik zoek een wat oudere man voor een leuke maar vooral gezellige date. Ik hoop dat jij in ieder geval iets te vertellen hebt, en dat er geen stiltes vallen als wij samen zijn. Spontaan, open en actief zijn toch wel mijn wensen. .
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Fleurette196108, 56 jaar · Hoofddorp
Mayyaah, 59 jaar · Kuinre
Jij bent eerlijk en als je iets niet leuk zou vinden zou je me dat gewoon vertellen. Het is niet de bedoeling dat je de hele tijd
Poesiemauw, 55 jaar · Sneek
Vind jij het gezellig mee te gaan vissen? Ben je iemand die van het leven geniet? Uiterlijk is bij mij niet echt belangrijk.
Flatjet, 57 jaar · Bergeijk
Je gaat romantiek niet uit de weg en gelooft in de ware liefde. Je bent single en vind afstand geen bezwaar!
Aardbeieneter, 56 jaar · Zeewolde
Hier kan ik heel kort over zijn. Ik zoek een lieve en betrouwbare man, hart van goud. Die geen moeite heeft met een maatje meer
Johanna0362, 56 jaar · Waarder
Je bent ook vrij gemakkelijk om mee te praten en ook heel gemakkelijk in de omgang. Als je het goed met me wilt vinden, moet je