Jij bent de man die mijn pot mayo open maakt, mijn hand vasthoudt als ik van een steile berg moet stappen, je weet vast wel wat ik hier mee bedoel. Ik ben gewoon een romantisch ingestelde vrouw. Op zoek naar een man die bij mij past.
Trouw en eerlijkheid is erg, maar dan ook erg belangrijk voor mij. En zoals je wel zult begrijpen zoek ik een partner voor het leven. En ik zou willen dat wij perfect bij elkaar zouden passen. Zullen we het daar snel eens over gaan hebben dan?
Ik zoek een wat oudere man voor een leuke maar vooral gezellige date. Ik hoop dat jij in ieder geval iets te vertellen hebt, en dat er geen stiltes vallen als wij samen zijn. Spontaan, open en actief zijn toch wel mijn wensen. .