Jij kun een goed stukje muziek waarderen en vindt het geen probleem dat ik hier veel tijd aan besteedt. Als jij houdt van soul en jazz is dat een grote overeenkomst tussen ons. Een avondje uit vindt jij ook gezellig en jouw manier van benaderen is liefdevol.
Zit jij ook in een soort gelijke situatie of ben je alleen en zoek je wat gezelschap? Laten we er gewoon voor elkaar zijn, lekkere seks hebben samen, lekker kletsen, misschien eens een avondje uit. Maar verder wel ons eigen leven.
Snap je mijn passie en lijkt het je leuk om die met mij te delen? Ik ben benieuwd of er mannen zijn die net als ik hiervan houden. Eigenlijk ben ik wel een beetje een "live" pin-up girl haha.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Noeli, 56 jaar · Genk
Ik zoek een heerlijke man die net zo van seks houdt als ik. Het tijdstip van de dag maakt niet uit en de hoeveelheid seks ook niet
Aardigejan, 56 jaar · Haasdonk
Ik heb zeker wat te bieden; ik kan heerlijk koken, ben een nette vrouw die haar huisje goed schoonhoudt, en hou van gezelschap
Passieenpit, 56 jaar · Heeze
Ik ben niet veeleisend maar een goede klik vind ik wel belangrijk.
Yvonne62, 55 jaar · Hilversum
ben benieuwd of ze nog bestaan, die leuke ,lieve ,eerlijke oprechte mannen , graag een grote stevige, knuffelbeer
Carmiss, 55 jaar · Delden
Ben jij die eerlijke en betrouwbare man? Kom je altijd je afspraken na? Dan hebben wij hopelijk een leuke klik samen.
Liefdiefje, 58 jaar · Hornhuizen
Je wilt niet perse een relatie, je staat open voor meer dan seks alleen.