Ik wil een leuke man ontmoeten die net zo veel liefde kan geven als ik zelf. Je helpt mij een beter persoon te worden want dat is heel erg belangrijk vind ik.
Zie jij een toekomst voor je samen met mij? En wil je niet voor 1 keer iets afspreken maar kijken hoe ver we komen? Geen one night stands en dat soort ongein.
Iemand die met me wil praten en die van mijn gezelschap zal genieten. Misschien kunnen we nu praten en laten we zien wat er zal gebeuren als we toen samen waren!
Durf jij mijn slaaf te worden, en alles te doen wat ik je zeg te doen? Bent bereid om hulpmiddelen te gebruiken, en ermee te doen wat ik zeg dat je moet doen. Als je goed luistert, kan het een geweldige tijd worden. Dus het ligt geheel aan je zelf. Kan ik op een reactie rekenen?