Ik zoek een wat oudere man voor een leuke maar vooral gezellige date. Ik hoop dat jij in ieder geval iets te vertellen hebt, en dat er geen stiltes vallen als wij samen zijn. Spontaan, open en actief zijn toch wel mijn wensen. .
Trouw en eerlijkheid is erg, maar dan ook erg belangrijk voor mij. En zoals je wel zult begrijpen zoek ik een partner voor het leven. En ik zou willen dat wij perfect bij elkaar zouden passen. Zullen we het daar snel eens over gaan hebben dan?
Je leest en denkt of wat een vrouw nee laat maar gaan. Of je snapt mijn bedoeling en bent nieuwsgierig. Als dat het is dan hoop ik dat je de moeite neemt mij een berichtje te sturen.
Durf jij mijn slaaf te worden, en alles te doen wat ik je zeg te doen? Bent bereid om hulpmiddelen te gebruiken, en ermee te doen wat ik zeg dat je moet doen. Als je goed luistert, kan het een geweldige tijd worden. Dus het ligt geheel aan je zelf. Kan ik op een reactie rekenen?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hellevoetse60, 57 jaar · Hellevoetsluis
Een lieve leuke gezellige man die van humor houdt
Brugsetripel, 56 jaar · Damme
Ben je een leuke man en hou je van een goed gesprek, lekker eten en durf je jezelf te zijn dan denk ik dat we het wel heel leuk gaan
Lean-x-na, 56 jaar · Almelo
Je moet iemand zijn die ook op zoek is naar iemand om van te houden of zoiets. Je zou een aardige vent moeten zijn.
Pontbuffetdame, 58 jaar · Harlingen
Ben jij een man die ook net als mij op zoek is naar gezelligheid?
Bloem58580507, 59 jaar · Beverwijk
Jij bent een man die, ongeacht de leeftijd op zoek is naar de liefde. Die echt interesse heeft om een warme gelijkwaardige
58berni, 59 jaar · Dormaal
Een soulmate, is dat ook waar jij naar op zoek bent en zullen we ontdekken of dat is wat we allebei leuk vinden? Ik wil weten of