Mentaal-emotionele afstemming. Een man met een inhoudelijk profiel, niet plat en binnen de grenzen van de aangeven leeftijd, tenzij woest aantrekkelijk ;-)
Jij moet dieren geen bezwaar vinden en dus niet allergisch zijn. Ik heb namelijk een kat thuis en werk met dieren. Verder zoek ik een man die de ondeugende kant in mij weer naar boven kan halen. Ik heb zelf de laatste tijd niet zoveel gedaan aan seks maar wil dat heel graag weer gaan ervaren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Badnimf, 57 jaar · Brugge
Graag houden van sex en intens genieten. Leuk zijn, lief, en sociaal
EleanorSmiiles, 59 jaar · Loker
Een man die lief en romantisch is. Wie graag tijd met me doorbrengt en alles kan doen om me gelukkig te maken. Niet saai is en
HappyJoyJoy, 56 jaar · Ovezande
Een volwassen man, jonger of ouder dan ik, die graag mijn vriend zou zijn. Wie kan een heleboel dingen doen en nog steeds actief
Martine ZL, 56 jaar · Heerlen
Ik zoek een jonge energieke man die net als mij een echte levensgenieter is.
Pangasius, 56 jaar · Hasselt
Ben jij de man waarmee ik een gezellig chat kan hebben.
Snoepie1958, 59 jaar · Wetteren
wie intrese heeft als bi vrouwtje laat maar gerust een berichtje achter .