Mentaal-emotionele afstemming. Een man met een inhoudelijk profiel, niet plat en binnen de grenzen van de aangeven leeftijd, tenzij woest aantrekkelijk ;-)
Iemand die goed is en geen slechte houding heeft helemaal over zijn persoonlijkheid. Ik ben zeer positief over het leven. De man heeft een gelukkige geest nodig, is optimistisch en heeft een goede verantwoordelijkheid. Iemand die van een goed bedrijf kan genieten en ook de bron kan zijn van goed gezelschap.
Iemand die met me wil praten en die van mijn gezelschap zal genieten. Misschien kunnen we nu praten en laten we zien wat er zal gebeuren als we toen samen waren!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ellellelly, 57 jaar · Diever
Ik zou wel iemand kunnen gebruiken die met mij wel eens op ontdekking zou willen gaan, een avontuurtje aan zou willen gaan.
Midorii, 55 jaar · Maasmechelen
Je kan even verder kijken dan mijn rolstoel en je vind het niet erg dat ik nog wel een lange weg te gaan heb...
FrancineCrux, 59 jaar · Sint-Joris-Winge
Ben jij degene die de vlinders in mijn buik doet voelen?
Krista-trav, 56 jaar · Antwerpen
Volgt
Dynnthe, 55 jaar · Klundert
Ik wil een leuke tijd met je doorgaan en dat heb ik zo hard nodig. Ik wil een geweldige tijd hebben met een man en oud worden met
Retriever, 59 jaar · Hoogstraten
Trouw, respectvol en goed verzorgt. Lichaamsbouw, kleur haar en ogen zijn niet belangrijk. je mag ook brildragend zijn