Jij bent de man die mijn pot mayo open maakt, mijn hand vasthoudt als ik van een steile berg moet stappen, je weet vast wel wat ik hier mee bedoel. Ik ben gewoon een romantisch ingestelde vrouw. Op zoek naar een man die bij mij past.
Ik wil een leuke man ontmoeten die net zo veel liefde kan geven als ik zelf. Je helpt mij een beter persoon te worden want dat is heel erg belangrijk vind ik.
Ik zoek een man om hartstochten en ideeën mee te delen. Ik zoek geen verlegen persoon hoor, je moet iemand zijn die wil krijgen waar je aan denkt. je bent leuk om bij te zijn als het gaat om activiteiten, je wilt op avontuur naar een geweldige plek.
Mentaal-emotionele afstemming. Een man met een inhoudelijk profiel, niet plat en binnen de grenzen van de aangeven leeftijd, tenzij woest aantrekkelijk ;-)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cheri4u, 56 jaar · Beert
Je hebt me altijd wel wat leuks te vertellen. Een rechtlijnige persoon die niet veel redenen nodig heeft om wat met me te kletsen
Limburgspracht, 57 jaar · Aarschot
Wat voor iemand zoek ik? Gezocht: man die mij wil helpen bij het opstellen van een leuke tekst hier. Ik heb het meermalen geprobeerd,
58berni, 59 jaar · Dormaal
Een soulmate, is dat ook waar jij naar op zoek bent en zullen we ontdekken of dat is wat we allebei leuk vinden? Ik wil weten of
Apoline1, 59 jaar · Nieuwenhove
Uiterlijk is niet belangrijk, maar u moet geen type zijn van dertien uit en dozijn. Ik bedoel dat er wel wat pit in u moet zitten.
Regenboogelske, 57 jaar · Coevorden
Gewoon iemand die mij kan helpen om te leren hoe en wat leuk is om te gaan doen in mijn vrije tijd? Hou je van leuke dingen dan wil