Ik ben aan een vriendelijk persoon hier die schoon, oprecht en eerlijk is. Ook moet hij discreet zijn omdat ik geen complicaties heb. Ik heb mijn eigen vriendelijke voorkeuren en ik wil het.
Je moet een echte dierenvriend zijn. Dat is een goede verbinding tussen ons. Je moet ook open zijn in het leven en altijd gelukkig zijn. Lachen is gezond en erg belangrijk. Je moet ook graag knuffelen!
Zit jij ook in een soort gelijke situatie of ben je alleen en zoek je wat gezelschap? Laten we er gewoon voor elkaar zijn, lekkere seks hebben samen, lekker kletsen, misschien eens een avondje uit. Maar verder wel ons eigen leven.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Lettelbert, 56 jaar · Groningen
Je zit ook vol passie voor het leven, geniet van de kleine dingen hierin en gaat ervoor als je hebt besloten dat je het wilt.
Grace2x, 57 jaar · Vriescheloo
Ik wil graag een dominante man die mij zegt wat ik moet doen en welke houding ik voor een bepaald standje moet aannemen. Je moet
Hhesssy, 58 jaar · Melick
Ik zoek iemand met een plan, een doel in het leven. Iemand die iets wil bereiken. Een toegewijde man die mij blij maakt. Je bent
Anna19610505, 56 jaar · Kollumerland en Nieuwkruisland
Volgt
19Eloise62, 55 jaar · Elst
Een man die een gelijkwaardige houding heeft als ik. Een soort man die alles zal doen, ook voor de vrouw die ze leuk vindt. Denk
Marie Lou, 57 jaar · Hoeke
Als je me gewoon pijn gaat doen, bericht me dan niet hier. Ik wil gewoon weer gelukkig zijn met een man die er voor mij kan zijn.