Jij kun een goed stukje muziek waarderen en vindt het geen probleem dat ik hier veel tijd aan besteedt. Als jij houdt van soul en jazz is dat een grote overeenkomst tussen ons. Een avondje uit vindt jij ook gezellig en jouw manier van benaderen is liefdevol.
Ik zoek een man om hartstochten en ideeën mee te delen. Ik zoek geen verlegen persoon hoor, je moet iemand zijn die wil krijgen waar je aan denkt. je bent leuk om bij te zijn als het gaat om activiteiten, je wilt op avontuur naar een geweldige plek.
Zie jij een toekomst voor je samen met mij? En wil je niet voor 1 keer iets afspreken maar kijken hoe ver we komen? Geen one night stands en dat soort ongein.
Ik vind dat je met elkaar hele geile dingen kunt doen, maar alleen als je er ook helemaal achter staat. Daarom zal ik ook beginnen met een etentje als ik je bij mij thuis heb uit genodigd mijn ervaring is dan dat de sfeer toch al een beetje losser word. Ik hou van een losse en relaxte sfeer. mijn huis is daar uitermate