Jij kun een goed stukje muziek waarderen en vindt het geen probleem dat ik hier veel tijd aan besteedt. Als jij houdt van soul en jazz is dat een grote overeenkomst tussen ons. Een avondje uit vindt jij ook gezellig en jouw manier van benaderen is liefdevol.
Je leest en denkt of wat een vrouw nee laat maar gaan. Of je snapt mijn bedoeling en bent nieuwsgierig. Als dat het is dan hoop ik dat je de moeite neemt mij een berichtje te sturen.
Ben jij een single man die het wel leuk vind om eerst een vriendschap op te bouwen en als de klik er is te zien wat er allemaal nog meer voor moois kan ontstaan tussen ons?
Ik zoek een man om hartstochten en ideeën mee te delen. Ik zoek geen verlegen persoon hoor, je moet iemand zijn die wil krijgen waar je aan denkt. je bent leuk om bij te zijn als het gaat om activiteiten, je wilt op avontuur naar een geweldige plek.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
FrisiaDrieske, 59 jaar · Damwoude
Ben jij een man die een vrouw weet te boeien? Hou je van romantiek? Liefde geven? Samen fijne dingen doen en genieten van het
Butterfly12, 55 jaar · Antwerpen
Maar ik mis meer en meer dat ene dekseltje, waar ook een klein hoekje af is. Zoek je ook een maatje op alle vlak en niet zomaar
AllySG, 55 jaar · Meerbeke
Een verantwoordelijke man die in ziet dat alleen ook maar alleen is en er dan met mij samen wat van wil maken. Dat is de man die
Vlotenspontaan, 58 jaar · Antwerpen
Als jij een vrolijke niet verlegen man bent zou ik graag met jou in contact komen.
Mayyaah, 59 jaar · Kuinre
Jij bent eerlijk en als je iets niet leuk zou vinden zou je me dat gewoon vertellen. Het is niet de bedoeling dat je de hele tijd
Marianne1960, 57 jaar · Coevorden
jij bent een beschaafde, goed-opgeleide, sportieve, atletisch gebouwde man.