Ik zou graag eens willen daten met een spontane gezellige jongen tussen de 20/65 jaar. Gewoon leuke dingen doen gezellig dansen, en wie weet gaan we vaker gezellig een avondje weg.
Ik vind dat je met elkaar hele geile dingen kunt doen, maar alleen als je er ook helemaal achter staat. Daarom zal ik ook beginnen met een etentje als ik je bij mij thuis heb uit genodigd mijn ervaring is dan dat de sfeer toch al een beetje losser word. Ik hou van een losse en relaxte sfeer. mijn huis is daar uitermate
Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder gewoon een leuke verschijning hebben en met regelmaat tijd kunnen maken voor iets leuks samen.
Ik zoek een liefdevolle man, waarmee ik leuke dingen mee zou kunnen doen zoals uitstapjes of lekker uit eten. We kunnen ook gewoon eens lekker wandelen of gewoon lui op de bank zitten met een leuk filmpje erbij. Ik zoek eerlijkheid en liefde in een man.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
SingleSaar, 59 jaar · Groningen
Eerlijk, openhartig, in voor leuke dingen en een dolle avond? Lekker met mij naar lingerie winkels of een erotiek beurs gaan?
StoerWijfHaarlem, 57 jaar · Haarlem
Zoek een geile vent voor een middagje of avondje ongeremde seks. We ontvangen je sfeervol privé bij ons thuis en vinden
ZonenZee, 58 jaar · Knokke-Heist
Veel eisen heb ik niet , alleen kan ik echt niet tegen mannen die totaal geen interesse tonen. Val je vaak halverwege een persoonlijk
Batprincess, 56 jaar · Amsterdam
Man, Lang , blond en
ZoyaD, 59 jaar · Berchem
ik ben niet meteen op zoek ben naar een vaste relatie omdat je zoiets niet kunt forceren. Maar een vriendschap is op dit moment
GretaWannabe, 58 jaar · Lollum
Ik moet een goede man hebben en hopelijk ben jij dat. Wij gaan het echt goed hebben en ik ben er vrij zeker van dat we alleen voor