Zorgzaam persoon, lieve man, je houdt van koffie en cake. Je leeftijd maakt me niet uit, als je maar knap bent en leuk. Sex is niet per se noodzakelijk als jij dat niet wilt..
Ik wil een leuke man ontmoeten die net zo veel liefde kan geven als ik zelf. Je helpt mij een beter persoon te worden want dat is heel erg belangrijk vind ik.
Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder gewoon een leuke verschijning hebben en met regelmaat tijd kunnen maken voor iets leuks samen.
Zie jij een toekomst voor je samen met mij? En wil je niet voor 1 keer iets afspreken maar kijken hoe ver we komen? Geen one night stands en dat soort ongein.
Je leest en denkt of wat een vrouw nee laat maar gaan. Of je snapt mijn bedoeling en bent nieuwsgierig. Als dat het is dan hoop ik dat je de moeite neemt mij een berichtje te sturen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mille16e, 57 jaar · Peer
Beauty catches the attention but Character catches the heart Waar is hij? De man zichzelf goed verzorgd, zelfrespect heeft,
Dorriexx, 58 jaar · Annerveenschekanaal
Ik ben op zoek naar iemand die zo geweldig is dat ik er eventueel mee zou willen trouwen. Dat is ook wel het advies wat ik van een
CynthiaT, 55 jaar · Ieper
Kan ik je vertrouwen met de dingen die ik binnenkort zal vertellen? Nou, het is een privézaak dus ik zal het hier niet
VolindeGlorie, 57 jaar · Boxmeer
Ben op zoek naar een praatmaat, een sporten en een man die van reizen houdt, ben geen claimer. ik zou het fijn vinden om met een
Jada61, 57 jaar · s-Hertogenbosch
Ik wil weten of we het kunnen laten gebeuren. Om eerlijk te zijn is dat het meest perfecte idee ooit. Zullen we ontdekken of
Da-Niica, 56 jaar · Molenschot
Als je bereid bent om bij me te zijn, denk ik dat we vandaag de kans hebben om dingen voor ons te verbeteren. Ik zal alles voor