Vluggetjes komen in je woordenboek niet voor. Je bent flexibel en kan je vervoeren. Ik ben namelijk autoloos. En je hebt een leuke inhoud dan wel een lekkere paal. Stel je voor en ik vertel je meer.
Ik heb natuurlijk al wel de nodige ervaring en weet precies wat ik wel wil en wat ik niet wil. Ik hou niet van pijnlijke dingen of onsmakelijke toestanden. De man die ik zoek houdt daar dus hopelijk ook niet van.
Mentaal-emotionele afstemming. Een man met een inhoudelijk profiel, niet plat en binnen de grenzen van de aangeven leeftijd, tenzij woest aantrekkelijk ;-)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Vallencia, 59 jaar · Brugge
Misschien is dit niet helemaal duidelijk overgekomen, maar ik ben een getrouwde vrouw, al 20 jaar maar de liefde zit op een
Lekkrrmollig, 57 jaar · Leuven
Ik zoek eigenlijk alleen iemand om mee te genieten, verschillende standjes doen en ik ben dol op pijpen.
Xxtinaxx, 57 jaar · Heerlen
volgt
Urszula, 57 jaar · Utrecht
een gezellige ruimdenkende man, die met beide voeten op de grond staat, en toch heel aangenaam in de omgang kan zijn
Beautyful, 55 jaar · Heerenveen
Doe gewoon wat je fijn vindt. maar als je dus ook een fetisjist bent, vind ik dat helemaal fijn. Laat me dan maar snel in een berichtje