Gewoon een plezante man om mee samen te leven en dan samen ons eigen sprookje opbouwen. Liefst een man die mee zou gaan naar een festival dat is wel zo gezellig en op zondag samen luieren op de bank met chips en een dvdtje.
Durf jij mijn slaaf te worden, en alles te doen wat ik je zeg te doen? Bent bereid om hulpmiddelen te gebruiken, en ermee te doen wat ik zeg dat je moet doen. Als je goed luistert, kan het een geweldige tijd worden. Dus het ligt geheel aan je zelf. Kan ik op een reactie rekenen?
Trouw en eerlijkheid is erg, maar dan ook erg belangrijk voor mij. En zoals je wel zult begrijpen zoek ik een partner voor het leven. En ik zou willen dat wij perfect bij elkaar zouden passen. Zullen we het daar snel eens over gaan hebben dan?
Jij zou wel een beetje intelligent moeten zijn, lief en ook een beetje een rokkenjager. Maar wel alléén met mij ondeugend zijn! Laten we samen voor de liefde gaan. Ik ben er nu definitief weer aan toe om aan een nieuw hoofdstuk in mijn leven te beginnen. Ik hoop mij hier een zielsmaatje te