ik hoop dat ik op deze site iemand leuk tegenkom die beetje het zelfde is als mij. ok, niet 100%, maar mag een beetje afwijken. je bent gezellig, leuk. ik moet geen stoere knaap op een scooter.
Zorgzaam persoon, lieve man, je houdt van koffie en cake. Je leeftijd maakt me niet uit, als je maar knap bent en leuk. Sex is niet per se noodzakelijk als jij dat niet wilt..
Snap je mijn passie en lijkt het je leuk om die met mij te delen? Ik ben benieuwd of er mannen zijn die net als ik hiervan houden. Eigenlijk ben ik wel een beetje een "live" pin-up girl haha.
Jij bent de man die mijn pot mayo open maakt, mijn hand vasthoudt als ik van een steile berg moet stappen, je weet vast wel wat ik hier mee bedoel. Ik ben gewoon een romantisch ingestelde vrouw. Op zoek naar een man die bij mij past.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bigboobies4u, 58 jaar · Rijperkerk
Als je man bent en wilt gewoon lekker genieten zonder verplichtingen achteraf en je bent niet een van mijn directe buren dan
Efteldingen, 55 jaar · Kaatsheuvel
Misschien ben jij ook op zoek naar een leuke vrouw, hou je van warmte en zou je dat met mij willen delen als het klikt. Durf jij
Megalie19610706, 56 jaar · Krimpen aan de Lek
je bent doel bewust rustig en charmant? je houd zowel van samen als ook wel alleen dingen doen, en kan bij tijd en wijlen ook
Bettina0, 59 jaar · Kerkrade
volgt
Annemieke2015, 58 jaar · Hengelo
Gewoon reageren!!!!!!!!
AllySG, 55 jaar · Meerbeke
Een verantwoordelijke man die in ziet dat alleen ook maar alleen is en er dan met mij samen wat van wil maken. Dat is de man die