We gaan het super krijgen samen en elkaar gelukkig maken. Ik wil er alleen voor gaan als jij er klaar voor bent en we maken er ook een geweldige tijd van. Dus we doen wat we willen en we gaan er gewoon voor!
Ik wil een leuke man ontmoeten die net zo veel liefde kan geven als ik zelf. Je helpt mij een beter persoon te worden want dat is heel erg belangrijk vind ik.
Ik wil een aardige man in de buurt, alle leuke dingen in het leven samen doen. Wees soulmates en geniet van het leven. Het is een geweldig gevoel om dat allemaal te hebben. Denk je niet?
Man van dezelfde leeftijd, die samen met mij de nodige dingen wil gaan doen en eventueel wel meer op langere termijn. Verder gewoon een leuke verschijning hebben en met regelmaat tijd kunnen maken voor iets leuks samen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Eekhoornt196209, 55 jaar · Beek en Donk
je vindt het wel fijn om een maatje te hebben waarmee je samen iets kunt doen. Die je er door heen sleept wanneer je het moeilijk
Peoonie, 56 jaar · Schildwolde
Ik wil weer heerlijke vlinders in mijn buikje voelen. Maar ik wil dat gevoel bij jou ook los maken natuurlijk. Heb jij zin om
DaryaKiss, 58 jaar · Duivendrecht
Ik denk aan een stoute man die zijn geile meid aankan. Ik vind het leuk als je leuk bent om bij te zijn en begrip hebt. Die graag
AkiraC, 58 jaar · Kwintsheul
Ik wil een vriend vinden en misschien verliefd worden. Ik denk dat we ervoor moeten gaan en doen wat we willen . We maken dingen
Minke60, 57 jaar · Zwolle
Een gezellige man die sterk in het leven staat en graag geniet van het leven.
Anna19610505, 56 jaar · Kollumerland en Nieuwkruisland