Jij moet dieren geen bezwaar vinden en dus niet allergisch zijn. Ik heb namelijk een kat thuis en werk met dieren. Verder zoek ik een man die de ondeugende kant in mij weer naar boven kan halen. Ik heb zelf de laatste tijd niet zoveel gedaan aan seks maar wil dat heel graag weer gaan ervaren.
Zit jij ook in een soort gelijke situatie of ben je alleen en zoek je wat gezelschap? Laten we er gewoon voor elkaar zijn, lekkere seks hebben samen, lekker kletsen, misschien eens een avondje uit. Maar verder wel ons eigen leven.
Zie jij een toekomst voor je samen met mij? En wil je niet voor 1 keer iets afspreken maar kijken hoe ver we komen? Geen one night stands en dat soort ongein.
Je moet een echte dierenvriend zijn. Dat is een goede verbinding tussen ons. Je moet ook open zijn in het leven en altijd gelukkig zijn. Lachen is gezond en erg belangrijk. Je moet ook graag knuffelen!
Jij zou wel een beetje intelligent moeten zijn, lief en ook een beetje een rokkenjager. Maar wel alléén met mij ondeugend zijn! Laten we samen voor de liefde gaan. Ik ben er nu definitief weer aan toe om aan een nieuw hoofdstuk in mijn leven te beginnen. Ik hoop mij hier een zielsmaatje te
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Margriet2014, 55 jaar · Franeker
Ik zoek mannen om mee chatten
RouteMarisa, 56 jaar · Vreeland
Ik vind het niet erg als je wat jonger of ouder bent en het is geen probleem als jij kinderen of kleinkinderen hebt. Wel zou ik
Enjoy A Moment, 55 jaar · Drogenbos
Ik heb fouten gemaakt, ik heb gehuild, ik ben eenzaam en bang en boos geweest. Ik heb wat dingen meegemaakt. Hebben we dat niet
Ilovedating, 55 jaar · Maarssen
Ruimdenkende vent die erg discreet kan zijn
Anna19610505, 56 jaar · Kollumerland en Nieuwkruisland
Volgt
Carlijnxxxx60, 57 jaar · Zwanenburg
Jij hebt geen problemen met mijn leeftijd in het algemeen, en je wilt wel een seksmaatje vinden hier via deze site. Verder