Mentaal-emotionele afstemming. Een man met een inhoudelijk profiel, niet plat en binnen de grenzen van de aangeven leeftijd, tenzij woest aantrekkelijk ;-)
Ik zoek een liefdevolle man, waarmee ik leuke dingen mee zou kunnen doen zoals uitstapjes of lekker uit eten. We kunnen ook gewoon eens lekker wandelen of gewoon lui op de bank zitten met een leuk filmpje erbij. Ik zoek eerlijkheid en liefde in een man.
Ik zoek een man om hartstochten en ideeën mee te delen. Ik zoek geen verlegen persoon hoor, je moet iemand zijn die wil krijgen waar je aan denkt. je bent leuk om bij te zijn als het gaat om activiteiten, je wilt op avontuur naar een geweldige plek.
Ben jij altijd geil, heb je tijd om mij eens te komen verwennen, dan ben ik benieuwd hoe jij dat zou doen met mij. Hou jij van seks op geile plekjes, laat mij dan jou spannendste ervaring weten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Cancandyy, 57 jaar · Emmeloord
Ik zou een hete geile kerel die mij gelukkig en tevreden zou kunnen laten voelen wel erg leuk vinden. Ben jij diegene voor mij?
SchoneDame, 55 jaar · Oirschot
Je bent iemand die zich niet snel stoort aan een andere en iemand niet wil veranderen. Je houdt van gezelligheid en bent ook
Zeldaah, 56 jaar · Gouda
Jij bent een geweldig persoon en je houdt er zelf ook wel van om plezier te maken. Je bent dan ook nog eens heel erg knap en handig
GeNineh, 55 jaar · Radewijk
Je kan me ??begrijpen en je wilt luisteren naar wat ik je te zeggen heb, je moet ook een goed hart hebben! Verder maakt het me
Madgirl195805, 59 jaar · Vilvoorde
Voor een gezellige tijd zoek je een gezellige meid hihi! En ik een vent waar ik lekker mee kan lachen, leuke films mee kan zien
Biancah, 59 jaar · Lemiers
Jij bent ook vies voor niets en wilt graag nieuwe dingen leren of uitproberen.