Iemand die met me wil praten en die van mijn gezelschap zal genieten. Misschien kunnen we nu praten en laten we zien wat er zal gebeuren als we toen samen waren!
Ik zoek een wat oudere man voor een leuke maar vooral gezellige date. Ik hoop dat jij in ieder geval iets te vertellen hebt, en dat er geen stiltes vallen als wij samen zijn. Spontaan, open en actief zijn toch wel mijn wensen. .
Ik vind dat je met elkaar hele geile dingen kunt doen, maar alleen als je er ook helemaal achter staat. Daarom zal ik ook beginnen met een etentje als ik je bij mij thuis heb uit genodigd mijn ervaring is dan dat de sfeer toch al een beetje losser word. Ik hou van een losse en relaxte sfeer. mijn huis is daar uitermate