Ik zoek een man die ouder is dan 45 en net als ik nog steeds sexueel erg actief. Een man die bereid is om zijn grenzen te verleggen en mij en zichzelf nieuwe dingen wil leren.
Ik heb geen specifiek ding in gedachten omdat liefde uit alle vormen en maten komt. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou graag nieuwe horizonten met je willen verkennen.
Ik vind het wel fijn als je ook een beetje sportief zou zijn en zo niet, of je in ieder geval mijn passie hiervoor wilt respecteren. Dit zal ik ook doen bij jou natuurlijk, misschien vind ik nog wel een nieuwe hobby. Je moet wel een beetje tegengas kunnen geven want ben wel een pittige dame. Verder ben jij leuk
Ik heb eigenlijk geen idee waar ik precies naar op zoek ben, voor mijn gevoel moet het gewoon fijn aanvoelen en wie weet wat er uit voort zou kunnen bloeien.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dina50, 67 jaar · Leiden
U bent een gezellige man op zoek naar een fijne ontmoeting met een even zo gezellige dame, dan verwijs ik u naar de afdeling
SimoneH, 70 jaar · Duisburg
U bent een warme man en zou graag de liefde willen bedrijven, met een passionele vrouw.
Katy4809, 69 jaar · Burgh-Haamstede
Ik geloof niet alles wat je me vertelt dus je zult me toch op een andere manier moeten overtuigen van je oprechte bedoelingen.
Leesmeprofiel, 69 jaar · Hellendoorn
Je bent een spannende man die mij graag gezelligheid bezorgd.
Vivian53, 65 jaar · Werkhoven
Je bent een aardige en bedachtzame man, je wilt me ??gezelschap houden op mijn eenzame dagen, me op elk moment gelukkig laten
Buitenmus, 67 jaar · Rhoon
Je staat open om nieuwe mensen te leren kennen. Je houdt ook van de natuur en wandelen. Je bent spontaan en weet hoe je een gesprek