Veel seks en lekker genieten, ik wil het graag en dat is het voornaamste. Ik vind een naakt mannenlichaam meer dan aantrekkelijk. Ik hou van een heerlijke tijd met een mooie man. Dan wel in bed... Mag ik jou het bed in sleuren?
Hoe je eruit ziet dat maakt mij niet zoveel uit, ik val niet op een bepaald type. Ik vind je innerlijk wel erg belangrijk en hou niet van mannen die zich onbeschoft gedragen. Je bent verzorgt en bent eerlijk en vind respect belangrijk!
Ik heb eigenlijk geen idee waar ik precies naar op zoek ben, voor mijn gevoel moet het gewoon fijn aanvoelen en wie weet wat er uit voort zou kunnen bloeien.
Je zult niet vernederen , je zult me ??laten genieten. En natuurlijk laat ik jou dan ook genieten. ik ben niet kieskeurig het enige wat ik vraag is dat je goed verzorgd bent.
Je wil ook weleens gek doen en uit de band springen, iets doen wat niemand van je verwacht en waar niemand ook achter hoeft te komen. Laten we het gewoon doen als het klikt, wat houdt ons tegen? Helemaal niks en niemand. Elkaar opgeilen, voorspel en naspel erbij, likken, zuigen, alles wat erbij hoort!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Treezebeezeke, 65 jaar · Maastricht
Een man die sterk in het leven staat en nog volop wil gaan genieten.
Pudence, 67 jaar · Amersfoort
Hou ervan als een man een beetje dominant is, de controle kan overnemen en me kan laten genieten zoals ik nog niet heb genoten
Genietenvan, 69 jaar · Elsegem
Een man die weet te genieten van, een man die weet waar het leven om draait en wat er echt belangrijk is in het leven.
Sterreallures, 70 jaar · Grimbergen
Je houdt van een lekker voorspel, dat kan al beginnen tijdens een etentje of een drankje ergens. Een beetje voetjevrijen
Knakworst194701, 70 jaar · Galmaarden
Jij houd ook van je werk of je leven zoals je die ingedeeld hebt. Je bent niet mensen schuw en helpt graag andere mensen. Jij
Dina50, 67 jaar · Leiden
U bent een gezellige man op zoek naar een fijne ontmoeting met een even zo gezellige dame, dan verwijs ik u naar de afdeling