Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben. Ik vind het heerlijk om alles te vinden en je gaat er met mij heen hoop ik?
Je wil ook weleens gek doen en uit de band springen, iets doen wat niemand van je verwacht en waar niemand ook achter hoeft te komen. Laten we het gewoon doen als het klikt, wat houdt ons tegen? Helemaal niks en niemand. Elkaar opgeilen, voorspel en naspel erbij, likken, zuigen, alles wat erbij hoort!
Ik zoek een man die ouder is dan 45 en net als ik nog steeds sexueel erg actief. Een man die bereid is om zijn grenzen te verleggen en mij en zichzelf nieuwe dingen wil leren.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Brunnie52, 65 jaar · Vlezenbeek
Het belangrijkste voor mij is dat hij mijn waarden en interesses in het leven deelt. Hij zou aardig en sympathiek moeten zijn.
Maakikkans52, 65 jaar · Vlissingen
Wiete, 67 jaar · Gent
Je zit niet achter de geraniums en weet hoe je en vrouw lekker moet verwennen en word zelf ook graag verwend. Je toont interesse
Zelfstand195105, 66 jaar · Idegem
Bent u het ook een beetje zat, en baalt u om alles alleen te moeten doen? Zoekt u een vrouw en houd u alle opties open? Zoek dan
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
Ikvalopjonger, 67 jaar · Bladel
Een man die nog fit is en zich nog heerlijk jong voelt. Durf je nog een beetje spannend te zijn, en leuke dingen te ondernemen