Je straalt tederheid en warmte uit, bent romantisch en houdt ervan om me te verrassen op meerdere vlakken en manieren. Ik hou van donkere mannen, huidskleur of haarkleur...Je weet wat je wil in het leven en gaat daarvoor.
Ben jij een leuke man die ook wel af en toe in is voor een leuk gesprek en vriendschap? Die misschien ook wel interesse hebt bij een leuke klik om gewoon een avond je naar een gezellig restaurantje te gaan na of voor een leuke musical? Gewoon ontspannen samen zijn in een leuke vriendschap (voor en tegen spoed)
Ik vind het wel fijn als je ook een beetje sportief zou zijn en zo niet, of je in ieder geval mijn passie hiervoor wilt respecteren. Dit zal ik ook doen bij jou natuurlijk, misschien vind ik nog wel een nieuwe hobby. Je moet wel een beetje tegengas kunnen geven want ben wel een pittige dame. Verder ben jij leuk