Je bent oke met de beschrijving van mij. En je wilt me ??niet beoordelen. Je houdt van de muziek waar ik naar luister. En je weet hoe je een outfit voor een meisje moet zoeken en vertel me of het bij me past of niet
Ik zoek een man die ouder is dan 45 en net als ik nog steeds sexueel erg actief. Een man die bereid is om zijn grenzen te verleggen en mij en zichzelf nieuwe dingen wil leren.
De tijd van leuke dingen doen is begonnen maar ook jij hebt alles aan de kant geschoven omdat je werken moest. Nu het genieten begint heb je ook teveel tijd en te weinig om je heen. Misschien een mogelijkheid om samen te gaan reizen.
Je zult niet vernederen , je zult me ??laten genieten. En natuurlijk laat ik jou dan ook genieten. ik ben niet kieskeurig het enige wat ik vraag is dat je goed verzorgd bent.