Een energieke en ook vrolijke man. Die het leuk lijkt om nog wat van de wereld te zien. Ik zelf ben geen stil zitter het lijkt me dan ook prettig dat jij met mij dingen wil gaan ondernemen.
Je wil ook weleens gek doen en uit de band springen, iets doen wat niemand van je verwacht en waar niemand ook achter hoeft te komen. Laten we het gewoon doen als het klikt, wat houdt ons tegen? Helemaal niks en niemand. Elkaar opgeilen, voorspel en naspel erbij, likken, zuigen, alles wat erbij hoort!
Ik vind het wel fijn als je ook een beetje sportief zou zijn en zo niet, of je in ieder geval mijn passie hiervoor wilt respecteren. Dit zal ik ook doen bij jou natuurlijk, misschien vind ik nog wel een nieuwe hobby. Je moet wel een beetje tegengas kunnen geven want ben wel een pittige dame. Verder ben jij leuk
Je zult niet vernederen , je zult me ??laten genieten. En natuurlijk laat ik jou dan ook genieten. ik ben niet kieskeurig het enige wat ik vraag is dat je goed verzorgd bent.