Die ene speld in de hooiberg. O, ja en al die mannen met zgn of echte vrije relaties of bijna gescheiden...spaar je de moeite, Rosalie63 wordt geen aanvullende relatie!
De tijd van leuke dingen doen is begonnen maar ook jij hebt alles aan de kant geschoven omdat je werken moest. Nu het genieten begint heb je ook teveel tijd en te weinig om je heen. Misschien een mogelijkheid om samen te gaan reizen.
Hoe je eruit ziet dat maakt mij niet zoveel uit, ik val niet op een bepaald type. Ik vind je innerlijk wel erg belangrijk en hou niet van mannen die zich onbeschoft gedragen. Je bent verzorgt en bent eerlijk en vind respect belangrijk!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Isa, 65 jaar · Drimmelen
Wie durft het aan met deze oude dame?
Cadien, 68 jaar · Sterrebeek
Ik ben op zoek naar een man die misschien ook alleen is, of die misschien in een soortgelijke situatie zit als ik. Jij bent het
Blauwe Vogel, 65 jaar · Den Haag
Graag zou ik een man ontmoeten die zich hierin herkent
SuzevandenK, 65 jaar · Kachtem
Jij bent een leuke gelezen man die in ieder geval op zoek is naar een mooie vriendschap. Daar kan nog veel uit volgen. Ook vind
Idaah, 68 jaar · Kortrijk
Je moet wel een beetje romantisch zijn want ik hou niet van het koude gebeuren, zo van erop en eraf en dan is het weer voorbij.
Knofje, 70 jaar · Deurne
een goed uitziende man met gevoel voor humor, discreet en hygienisch, bij bvoorkeur blonde haren en blauwe ogen maar is geen