Ik vind het wel fijn als je ook een beetje sportief zou zijn en zo niet, of je in ieder geval mijn passie hiervoor wilt respecteren. Dit zal ik ook doen bij jou natuurlijk, misschien vind ik nog wel een nieuwe hobby. Je moet wel een beetje tegengas kunnen geven want ben wel een pittige dame. Verder ben jij leuk om te zien, lief gezicht en mooie uitstraling.
Ik heb geen specifiek ding in gedachten omdat liefde uit alle vormen en maten komt. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou graag nieuwe horizonten met je willen verkennen.
Begin maar eens bij ook zelfbewust. En ook kritisch als het om jezelf gaat. Je kleed je leuk en besteed er ook tijd aan. Hoewel een spijkerbroek met een scheef geknoopte blouse ook grappig kan zijn. Je kan gek doen op feesten maar ook lekker de tijd aan mij besteden. En het belangrijkste van je sterke punten
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Maakikkans52, 65 jaar · Vlissingen
Camille P, 65 jaar · Paterswolde
Een man die voor dingen openstaat. Graag naar andere luistert en zijn verhaal deelt en dapper is. Een man die ook naar mijn
Lenie, 66 jaar · Dronten
Jij bent origineel, zelfstandig, loyaal, grappig, geinteresseerd in het leven
Karlijn63, 67 jaar · Dentergem
Ik ben opzoek naar de ware liefde van mijn leven.
Moekefrancien, 65 jaar · Dendermonde
Ik zoek een lieve man, die ik kan vertrouwen. Ik hecht geen waarde aan financiële zaken, voor mij gaat het echt om het
Marlene19480411, 69 jaar · Arendonk
Een man die erg graag geniet van het leven, graag op reis gaat en samen graag leuke dingen doet