Een man die mij niet kwalijk neemt dat ik te jong trouwde en dus alweer gescheiden ben. Je begrijpt dat het een beslissing was die in emotie genomen is en dat ik nu vele malen wijzer geworden ben. Een heerlijke relatie, waarbij wij het beste in elkaar naar boven weten te halen staat op mijn verlanglijstje, met natuurlijk den odige romantiek.
Die ene speld in de hooiberg. O, ja en al die mannen met zgn of echte vrije relaties of bijna gescheiden...spaar je de moeite, Rosalie63 wordt geen aanvullende relatie!
Simpel gezegd zoek ik gewoon een nieuwe vriend. Een man waar ik lief en leed mee kan delen van samen koken tot samen op de bank een film kijken. Samen voor vreugde zorgen in het restaurant en samen kroelen in bed voor het slapen. Ik zoek dus niet een eenmalig iets maar echt een totaal pakketje in een man.
Ik heb eigenlijk geen idee waar ik precies naar op zoek ben, voor mijn gevoel moet het gewoon fijn aanvoelen en wie weet wat er uit voort zou kunnen bloeien.