Simpel gezegd zoek ik gewoon een nieuwe vriend. Een man waar ik lief en leed mee kan delen van samen koken tot samen op de bank een film kijken. Samen voor vreugde zorgen in het restaurant en samen kroelen in bed voor het slapen. Ik zoek dus niet een eenmalig iets maar echt een totaal pakketje in een man.
Hoe je eruit ziet dat maakt mij niet zoveel uit, ik val niet op een bepaald type. Ik vind je innerlijk wel erg belangrijk en hou niet van mannen die zich onbeschoft gedragen. Je bent verzorgt en bent eerlijk en vind respect belangrijk!
De tijd van leuke dingen doen is begonnen maar ook jij hebt alles aan de kant geschoven omdat je werken moest. Nu het genieten begint heb je ook teveel tijd en te weinig om je heen. Misschien een mogelijkheid om samen te gaan reizen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Netgedumpt, 65 jaar · Nieuwpoort
Genieten van het leven, leuke dingen willen doen, geen saai mannetje zijn
Jantjesbloem, 70 jaar · Rhenen
Ik zoek een leuke heer om mee in gezelschap te zijn, ik vind het leuk om met iemand er op uit te gaan. Zoals te gaan wandelen of
Geefnooitop, 68 jaar · Goes
Ik heb nog geen beeld in mijn hoofd hoe hij eruit moet zien, maar wel enkele opties die ik graag inbegrepen zou zien. passie
Zoutleeuwke, 65 jaar · Zoutleeuw
Je bent een persoon die me nooit zou tegenhouden in mijn doen en laten en zou me accepteren zoals ik ben.
Vrolijkmeisje, 69 jaar · Gorinchem
betrouwbaar lief humor en sex
Jolandaaaxxx, 65 jaar · Massemen
Een man die openstaat voor een leuk gesprek en fijne momenten zonder meer...