We beginnen allereerst met een goede vriendschap, en als dat goed voelt dan gaan we door voor de volgende stap in onze relatie. Als je een goed gesprek wilt hebben en wilt beginnen, laat het me dan weten. Ik ben flexibel, want ik ben degene die mijn werk inplant.
De tijd van leuke dingen doen is begonnen maar ook jij hebt alles aan de kant geschoven omdat je werken moest. Nu het genieten begint heb je ook teveel tijd en te weinig om je heen. Misschien een mogelijkheid om samen te gaan reizen.
Simpel gezegd zoek ik gewoon een nieuwe vriend. Een man waar ik lief en leed mee kan delen van samen koken tot samen op de bank een film kijken. Samen voor vreugde zorgen in het restaurant en samen kroelen in bed voor het slapen. Ik zoek dus niet een eenmalig iets maar echt een totaal pakketje in een man.
Die ene speld in de hooiberg. O, ja en al die mannen met zgn of echte vrije relaties of bijna gescheiden...spaar je de moeite, Rosalie63 wordt geen aanvullende relatie!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
IdaG, 65 jaar · Brakel
Iemand die mij een beetje doet leven, laten genieten en lachen
Intimiteit, 70 jaar · Harelbeke
Ik ben zelf een zorgend persoon en hoop dat ook in een relatie te vinden. Iemand die net als ik bezig is met de medemens. En daar
Ouderentochfruitig, 68 jaar · Gent
Ik zoek een leuke, lieve en spontane man, die het leuk vind om samen leuke dingen te ondernemen. Ik ben sinds november 2006
Gilbertakeme, 70 jaar · Hamont-Achel
Bruisende jonge man, het liefst met een beetje niveau om zo samen heerlijke conversaties te kunnen voeren onder genot van
Treezebeezeke, 65 jaar · Maastricht
Een man die sterk in het leven staat en nog volop wil gaan genieten.
Julia51, 67 jaar · Ovezande
Ik heb meer aan een vriend of een metgezel die eerlijk, discreet en energiek is zoals ik. Hij moet ook aardig en ruimdenkend