Het liefst een beetje handig met verstand van waterleidingen en electra, maar dat is geen must have hoor. Belangrijker is dat je lief bent en houdt van kunst in de wording van allerlei materialen en in alle vormen en maten.
Begin maar eens bij ook zelfbewust. En ook kritisch als het om jezelf gaat. Je kleed je leuk en besteed er ook tijd aan. Hoewel een spijkerbroek met een scheef geknoopte blouse ook grappig kan zijn. Je kan gek doen op feesten maar ook lekker de tijd aan mij besteden. En het belangrijkste van je sterke punten
Ik heb eigenlijk geen idee waar ik precies naar op zoek ben, voor mijn gevoel moet het gewoon fijn aanvoelen en wie weet wat er uit voort zou kunnen bloeien.
De tijd van leuke dingen doen is begonnen maar ook jij hebt alles aan de kant geschoven omdat je werken moest. Nu het genieten begint heb je ook teveel tijd en te weinig om je heen. Misschien een mogelijkheid om samen te gaan reizen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jeansante, 69 jaar · Hasselt
De eerste stap, het vinden van een man, wel discreet natuurlijk. Die interesse heeft in een getrouwde vrouw aan zijn deur
Charlott, 69 jaar · Kerkhove
Een man met een soortgelijk verhaal. Dan is er in ieder geval al een onderwerp mochten we tegenover elkaar staan. Iemand die
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
Aaaijajaaai, 65 jaar · Knokke
Ik hoop een leuke man te vinden die misschien ook wel het gevoel heeft om opgesloten te zitten, die het moeilijk/ niet leuk
Overalthuis, 68 jaar · Genderen
Een man met een dosis respect en vertrouwen. Iemand die nooit iets door zou vertellen en waar al mijn geheimen bij veilig zijn.
Zebrastreep, 67 jaar · Almelo
Ik zoek een type die zich zelf blijft, onder alle omstandigheden. Iemand die van lachen houdt en nieuwe dingen wil doen.