Natuurlijk wil ik ook sex, want daar zijn we nu eenmaal hier voor toch? Ik ben niet preuts, ga los als je me goed losmaakt. Maar wel graag een goed voorspel, droog beginnen vind ik maar niks. Een pornofilmpje vooraf vind ik spannend, een dildo hoef ik niet zolang ik jou heb.
Ik zoek een man die ouder is dan 45 en net als ik nog steeds sexueel erg actief. Een man die bereid is om zijn grenzen te verleggen en mij en zichzelf nieuwe dingen wil leren.
Simpel gezegd zoek ik gewoon een nieuwe vriend. Een man waar ik lief en leed mee kan delen van samen koken tot samen op de bank een film kijken. Samen voor vreugde zorgen in het restaurant en samen kroelen in bed voor het slapen. Ik zoek dus niet een eenmalig iets maar echt een totaal pakketje in een man.