Ik heb eigenlijk geen idee waar ik precies naar op zoek ben, voor mijn gevoel moet het gewoon fijn aanvoelen en wie weet wat er uit voort zou kunnen bloeien.
Als je mijn profiel hebt bekeken, heb je waarschijnlijk gemerkt dat het niet discreet hoeft. Mijn man staat volledig achter mij en hij hoeft ook niet perse ermee te bemoeien. Ik hou van seks buiten de deur, met name in het bos, of parkeerplekken. Zowel binnen als buiten de auto, afhankelijk van het weer
Ben jij een leuke man die ook wel af en toe in is voor een leuk gesprek en vriendschap? Die misschien ook wel interesse hebt bij een leuke klik om gewoon een avond je naar een gezellig restaurantje te gaan na of voor een leuke musical? Gewoon ontspannen samen zijn in een leuke vriendschap (voor en tegen spoed)
Die ene speld in de hooiberg. O, ja en al die mannen met zgn of echte vrije relaties of bijna gescheiden...spaar je de moeite, Rosalie63 wordt geen aanvullende relatie!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Floora195205, 65 jaar · Aalst
U heeft er geen problemen mee dat ik getrouwd ben . U woont bij mij in de buurt of heeft de mogelijkheid om deze kant op te komen.
Vivian53, 65 jaar · Werkhoven
Je bent een aardige en bedachtzame man, je wilt me ??gezelschap houden op mijn eenzame dagen, me op elk moment gelukkig laten
Veerebier, 65 jaar · Biervliet
Gezegende, 66 jaar · Almere Haven
Leuke eerlijke man, zijn religie is niet belangrijk. Als u maar geen problemen ermee heeft dat ik zelf wel religieus ben.
Charlott, 69 jaar · Kerkhove
Een man met een soortgelijk verhaal. Dan is er in ieder geval al een onderwerp mochten we tegenover elkaar staan. Iemand die