Je moet met mijn werkuren om kunnen en niet opdringerig zijn. Ik geef ook de voorkeur aan alleenstaande mannen maar als je een vriendin hebt, zullen we gewoon even moeten kijken hoe we ht doen. Het maakt niet uit als je wat ouder bent!
Ik heb eigenlijk geen idee waar ik precies naar op zoek ben, voor mijn gevoel moet het gewoon fijn aanvoelen en wie weet wat er uit voort zou kunnen bloeien.
Je zult niet vernederen , je zult me ??laten genieten. En natuurlijk laat ik jou dan ook genieten. ik ben niet kieskeurig het enige wat ik vraag is dat je goed verzorgd bent.
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben. Ik vind het heerlijk om alles te vinden en je gaat er met mij heen hoop ik?
Je wil ook weleens gek doen en uit de band springen, iets doen wat niemand van je verwacht en waar niemand ook achter hoeft te komen. Laten we het gewoon doen als het klikt, wat houdt ons tegen? Helemaal niks en niemand. Elkaar opgeilen, voorspel en naspel erbij, likken, zuigen, alles wat erbij hoort!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Annaster, 67 jaar · Sint-Laureins
Bent u verzot op seks, dan hoop ik van harte dat u even mijn profiel tekst leest. Bent u impotent dan gaat het feest niet door,
Snoepwinkeltje, 67 jaar · Losser
Ik zoek een toffe, lieve man om eens fijn mee te mailen. ik hou vooral van eerlijkheid!
Gruitbelgrado, 67 jaar · Amstelveen
Ik zoek niet direct een man voor een relatie maar je weet natuurlijk nooit wat er zal gaan opbloeien. Maar in eerste instantie
Kraaijenbergje, 70 jaar · Woensdrecht
Ik zou het fijn vinden mocht ik een man leren kennen die ook nog heel actief is in het leven. Ik vind een zorgzame man heel aantrekkelijk.
Knofje, 70 jaar · Deurne
een goed uitziende man met gevoel voor humor, discreet en hygienisch, bij bvoorkeur blonde haren en blauwe ogen maar is geen
Paraplu490402, 68 jaar · Turnhout
Je kan je in het boven staande vinden? je houd van een zelfstandige dame die goed en stevig in het leven staat. Je houd van spontaan