Simpel gezegd zoek ik gewoon een nieuwe vriend. Een man waar ik lief en leed mee kan delen van samen koken tot samen op de bank een film kijken. Samen voor vreugde zorgen in het restaurant en samen kroelen in bed voor het slapen. Ik zoek dus niet een eenmalig iets maar echt een totaal pakketje in een man.
Ik heb eigenlijk geen idee waar ik precies naar op zoek ben, voor mijn gevoel moet het gewoon fijn aanvoelen en wie weet wat er uit voort zou kunnen bloeien.
Je zult niet vernederen , je zult me ??laten genieten. En natuurlijk laat ik jou dan ook genieten. ik ben niet kieskeurig het enige wat ik vraag is dat je goed verzorgd bent.
Ben jij een leuke man die ook wel af en toe in is voor een leuk gesprek en vriendschap? Die misschien ook wel interesse hebt bij een leuke klik om gewoon een avond je naar een gezellig restaurantje te gaan na of voor een leuke musical? Gewoon ontspannen samen zijn in een leuke vriendschap (voor en tegen spoed)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Casyesther, 66 jaar · Hechtel-Eksel
Als jij mijn verhaaltje leest denk jij dat is iets voor mij. Jij bent zelf ook seksueel ingesteld en zou het wel lekker vinden
Tweelingzus, 66 jaar · Appels
Als jij mijn stukje leest en het spreekt jou aan nodig ik jou uit om te reageren. Ik ben een lief en zachtaardig type en het past
Veerebier, 65 jaar · Biervliet
Gruitbelgrado, 67 jaar · Amstelveen
Ik zoek niet direct een man voor een relatie maar je weet natuurlijk nooit wat er zal gaan opbloeien. Maar in eerste instantie
MagdaSingle2013, 65 jaar · Kortrijk
tussen de 50 en 60 jaar werkend en in bezit van auto. verzorgd, lief, ....
Betsie1948, 69 jaar · Leuven
U bent een tijger in bed en weet hoe u een vrouw in hogere sferen moet brengen ,en daarna lekker laat klaarkomen en het liefst