Ik ben op zoek naar een leuke man die er goed uit ziet, nog lekker met de tijd mee gaat en niet saai op de bank zou willen blijven hangen. Ondernemen met een leuke dame is toch het leukste wat er is? Verder moet je natuurlijk lief zijn en echt open staan voor een serieuze relatie. O ja en natuurlijk een hele lieve hond accepteren;)
Ben jij een leuke man die ook wel af en toe in is voor een leuk gesprek en vriendschap? Die misschien ook wel interesse hebt bij een leuke klik om gewoon een avond je naar een gezellig restaurantje te gaan na of voor een leuke musical? Gewoon ontspannen samen zijn in een leuke vriendschap (voor en tegen spoed)
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben. Ik vind het heerlijk om alles te vinden en je gaat er met mij heen hoop ik?