Als je mijn profiel hebt bekeken, heb je waarschijnlijk gemerkt dat het niet discreet hoeft. Mijn man staat volledig achter mij en hij hoeft ook niet perse ermee te bemoeien. Ik hou van seks buiten de deur, met name in het bos, of parkeerplekken. Zowel binnen als buiten de auto, afhankelijk van het weer natuurlijk. Ik heb ooit eens in de zomer in het bos in de stortende regen seks gehad, gelukkig was het niet koud, maar ik heb er verschrikkelijk van genoten. Iets wat voor herhaling vatbaar is. Dus je moet van de natuur houden, kansen durven te nemen en je niet snel laten weerhouden. Goed geschapen, want met lastige standjes, wil ik je wel goed kunnen voelen ;)
Ik ben dol op een man voor iets goeds en misschien nog wel meer. Maar eerst een vriendschap opbouwen en samen de beste tijd hebben. Ik vind het heerlijk om alles te vinden en je gaat er met mij heen hoop ik?
Ik heb geen specifiek ding in gedachten omdat liefde uit alle vormen en maten komt. Als je begrijpt wat ik bedoel. Ik zou graag nieuwe horizonten met je willen verkennen.
Je wil ook weleens gek doen en uit de band springen, iets doen wat niemand van je verwacht en waar niemand ook achter hoeft te komen. Laten we het gewoon doen als het klikt, wat houdt ons tegen? Helemaal niks en niemand. Elkaar opgeilen, voorspel en naspel erbij, likken, zuigen, alles wat erbij hoort!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Charlott, 69 jaar · Kerkhove
Een man met een soortgelijk verhaal. Dan is er in ieder geval al een onderwerp mochten we tegenover elkaar staan. Iemand die
Emsover, 65 jaar · Amersfoort
Je graag fotografeert. Je uit durft te leven
Evazinnik1950, 67 jaar · Kachtem
U bent een gezellige gesprekspartner die mijn avonden vult met leuke gesprekken.
Motormuisje, 69 jaar · Ranst
Een leuke, nette, verzorgde man die ik graag zou willen leren kennen als hij dat ook zou willen. Ik verzorg mezelf nog goed
Geefnooitop, 68 jaar · Goes
Ik heb nog geen beeld in mijn hoofd hoe hij eruit moet zien, maar wel enkele opties die ik graag inbegrepen zou zien. passie
Felizz51, 66 jaar · Westbroek
Je bent sexy , je kunt tijd met me doorbrengen en heb ook wel zin om lekker te gaan varen. Je moet dus niet snel zeeziek worden.