Mans genoeg om er geen probleem mee te hebben ook eens de "vrouwen-taken" op zich te nemen. Romantisch op zijn tijd. Met gevoel voor humor. Eigenlijk gewoon het totaal pakketje!
De tijd van leuke dingen doen is begonnen maar ook jij hebt alles aan de kant geschoven omdat je werken moest. Nu het genieten begint heb je ook teveel tijd en te weinig om je heen. Misschien een mogelijkheid om samen te gaan reizen.
Hoe je eruit ziet dat maakt mij niet zoveel uit, ik val niet op een bepaald type. Ik vind je innerlijk wel erg belangrijk en hou niet van mannen die zich onbeschoft gedragen. Je bent verzorgt en bent eerlijk en vind respect belangrijk!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
EchteMokumse, 70 jaar · Amsterdam
Een heer
Ventieldopje, 66 jaar · Elshout
Ik zoek wel iemand die ook nog een beetje fit is, er nog graag op uit gaat, een leuke wandeling over de markt of een dagje weg met
Popoja, 68 jaar · Elen
Ik zoek iemand die net zoals ik niet teveel verwacht en het ook rustig aan zou willen doen. Niet te rustig natuurlijk, want
GoudenVlinder, 65 jaar · Utrecht
Geef mij wat ik al die jaren qua seks heb gemist, en je zult heerlijk geil beloond worden ;)
Oudburgemeester, 67 jaar · Koksijde
Een lieve man waarmee ik het leven weer op kan pakken en weer eens plezier voor 2 kan hebben.
Katy4809, 69 jaar · Burgh-Haamstede
Ik geloof niet alles wat je me vertelt dus je zult me toch op een andere manier moeten overtuigen van je oprechte bedoelingen.