Gewoon jij en ik en elkaar beter leren kennen. Dat is waar ik op dit moment aan denk en denk nodig te hebben. Ben jij naar hetzelfde op zoek? Laten we er dan voor gaan en het samen ondervinden!
Je bent al bekent met sm, of je wilt er met mij eens aan beginnen. Je hebt er altijd al van gedroomd om een slavinnetje te hebben. Ik zal naar je luisteren en alles doen wat je me zegt. Ik lik je kontje en verwen je met mijn vingers in je kontgaatje, ik zal je hard laten kreunen van genot.
Van jou verwacht ik dat je discreet bent en dat je te vertrouwen bent. Ik wil mijn relatie niet op het spel zetten, klinkt misschien een beetje raar. Je bent lief, charmant en ook een beetje stoer.
Een jongere man, ik droom er al zo lang van om eens seks te hebben met iemand die een stuk jonger is dan mij. Als oudere mannen dat mogen, waarom oudere dames dan niet?