Een jongere man, ik droom er al zo lang van om eens seks te hebben met iemand die een stuk jonger is dan mij. Als oudere mannen dat mogen, waarom oudere dames dan niet?
Ik ben op zoek naar een nederige man, verantwoordelijk en je wilt graag tijd met me doorbrengen. Een goede metgezel dat is het. Je kan me aan het lachen maken en laten glimlachen als ik bij je ben. Iemand die een gevoel voor humor heeft en altijd mijn vriend kan zijn.
Ik wil dat jij weet dat jouw mening waardevol voor me zal zijn. Ik mijn uiterste best zal doen om mijn persoonlijke identiteit niet in te ruilen voor jouw goedkeuringsstempel. Het heeft me namelijk meer dan twee decennia gekost om me op mijn gemak te voelen bij een man en ik wil dat nooit meer verliezen.
Nu mijn vraag aan jou, wat is jouw eerste indruk van mij? Laat ik er maar van uitgaan dat als je dit nu nog leest, jouw indruk meer dan goed is! Nu wil ik natuurlijk weten met wie ik het genoegen heb die mijn profiel bekijkt. Ik zou zeggen, stuur mij een foto zodat ik jou kan bewonderen als jij mij. Eventjes kort,