Ik hou van mannen ouder dan 18, ze zijn erg volwassen en weten hoe ze een meisje zoals ik moeten behandelen. Iemand die zich afvraagt ??wat mijn favoriete muziek is. Iemand die zo blij van me kan houden.
Ik ben op zoek naar een man die vol energie zit en het heerlijk vind om dingen samen te doen. Ik ben niet echt gericht op het uiterlijk maar je moet er wel verzorgd uit zien natuurlijk. Kinderen geen bezwaar want die heb ik ook. Voel je je aangesproken?
Ik ben niet op zoek naar een bepaalde type man, leeftijd en uiterlijk zijn niet belangrijk. Voor mij telt er maar 1 ding en dat is dat ik een goed gevoel bij jou heb. Ik ben op zoek naar gezelschap en hoop die hier te kunnen vinden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Tijgerkot, 48 jaar · Aarschot
Volgt
Jolanthe900, 48 jaar · Maldegem
Spontaan, romantisch, met een goede dosis humor. Ik vind het wel aantrekkelijk als een man zijn interesse toont. Ben jij
Julienne70, 47 jaar · Bergambacht
wel, het begint met een vriendschap toch? Dus ik wil dat je een grappige kerel bent die weet wanneer hij ook serieus moet worden.
Lekkerbek, 46 jaar · Wervik
Houden van lekker eten, genieten van een goed en gezellig avondje
Marjay, 48 jaar · Kortrijk
Helaas kan ik alleen hier ontvangen als mijn vriendin op werk is, wat voornamelijk in de ochtend is en overdag. Ik ben kok en
X Anya, 48 jaar · Heesselt
Ik sta open voor veel en heb niet echt een voorkeur, wel gaat het om het genieten wat we beide graag moeten willen. Als we niet