Als je stout wil zijn ben ik de juiste persoon. Wil enkel plezier samen met een man. En dat kunnen we heel gemakkelijk doen. Zullen we? Maken wij het realiteit.
Voel je je ook een beetje alleen en zullen we ontdekken of we elkaar gezelschap kunnen houden. Het is gewoon een goed gevoel en dat is alles waar ik voor wil gaan. Ben je klaar voor mij dan?
Ik heb een man nodig die ook op zoek is naar seks. Altijd in voor een goede tijd en die me tevreden kan houden als ik in zijn armen lig. Graag heb ik een voorspel, orale seks en anaal. Die elk standje kan doen! Goed in likken en zuigen! Geil en wild. Dat is waar ik naar op zoek ben. Je moet geen SOA hebben!
Van jou verwacht ik dat je discreet bent en dat je te vertrouwen bent. Ik wil mijn relatie niet op het spel zetten, klinkt misschien een beetje raar. Je bent lief, charmant en ook een beetje stoer.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LianotteMist, 47 jaar · Arnemuiden
Absoluut discretie! Ik zoek iemand, dus kan ook een vrouw zijn, die een hete ervaring met mij aan wil gaan. In stelletjes heb
Sleapingshopper, 47 jaar · Kumtich
Je bent lief, gezellig en spontaan. Houdt ervan om overal een handje mee te helpen.
Molgle, 49 jaar · Ommen
Tja, alles wat ik hier boven heb geschreven, dat wil je wel doen. En misschien heb je zelf ook nog wel geile ideetjes, ik sta
Christell720126, 45 jaar · Leerdam
Gewoon een leuke normale man, geen gekke fratsen. Iemand die het leuk vind om met vrienden gezellige dingen te doen en uiteraard
SammK, 49 jaar · Heerlen
Een spannende man van rond mijn leeftijd. mag eventueel jonger zijn. iemand waarmee ik gezellig kan online kan chatten en
Latinababy2015, 46 jaar · Delft
Ik wil graag spannende en intresante mannen ontmoeten