Ik begeef me graag op het randje van netje en ordinair. Ik hou van provoceren en flirten. Toch duik ik nooit meteen met iemand het bed in. Ik hou van mannen die een beetje moeite doen. Dat is veel opwindender. Ik hou van mannen die niet bang zijn om mij in mijn kontje te neuken want dat vind ik echt zooooo lekkkkkerrrrr! Oeps, zou ik bijna vergeten te vertellen dat ik getrouwd ben. Niet dat dat nou zo belangrijk is want menneer neukt er met iedereen op los, maar wel zo netjes om je vast te waarschuwen.
Ik hou van mannen ouder dan 18, ze zijn erg volwassen en weten hoe ze een meisje zoals ik moeten behandelen. Iemand die zich afvraagt ??wat mijn favoriete muziek is. Iemand die zo blij van me kan houden.
Miemillie, 49 jaar · Tolbert
♥ Groningen ♥ Zwart haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Je bent erg begripvol en zal niet iets vragen wat ik niet wil, en je gaat voor me zorgen!
Gewoon jij en ik en elkaar beter leren kennen. Dat is waar ik op dit moment aan denk en denk nodig te hebben. Ben jij naar hetzelfde op zoek? Laten we er dan voor gaan en het samen ondervinden!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kittyhgv, 46 jaar · Hoogeveen
Lorna197206, 45 jaar · Itterbeek
Prettig in de omgang, intelligent, intellectueel, vriendelijk, respectvol en betrouwbaar is wat ik in een man zoek. Het
Pegazsus, 49 jaar · Vinkega
Een leuke man die schoon en lief is. Van seks houdt en eventueel gebonden is geen ramp. Je hebt net als ik een eigen leven en wil
Amsterdamse, 45 jaar · Amsterdam
Hoewel ik goede vrienden heb en een ex man die ik regelmatig spreek, wil ik meer in mijn leven dan alleen een gezellige man.
HMMSNDY, 49 jaar · Tubbergen
Mijn hart zal een sterke man toebehoren, de man die in mijn hart de vlam zal doen ontwaken! Ik ben een vrouw die van het vertrouwen
Salma1201, 47 jaar · Genderen
Neuk mijn kutje en ook mijn borsten . Beide zijn zo lekker en ik ben zo geil. Als jij die man bent die me wil neuken, doe het gewoon.