Een leuke man is voor mij iemand die mij aan het lachen kan maken, iemand die eerlijk en open is. Deze lieve man moet sterk in zijn schoenen staan. Wel een lieve man, maar niet een TE lieve man natuurlijk! Verder iemand die intelligent, avontuurlijk, sociaal, niet materialistisch, zijn mening durft te geven en gewoon zichzelf is.
Een goede man met een gevoel voor humor. Wie is vrij om iets en verantwoordelijks te doen. Begrip en tijd met me wil doorbrengen als hij wat tijd over heeft. Graag moeite doet om onze dag prachtig en gedenkwaardig te maken. wie kan me de hele tijd aan het lachen maken als ik bij hem ben.
Je houdt ervan nieuwe vrienden te maken, want ik zal je aan hen voorstellen. En je ziet me graag naakt voor je ogen! En je houdt ervan om me hieronder te raken, het geeft me een goed gevoel.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Veraz, 46 jaar · Ens
Ik wil graag iemand ontmoeten om een fijne tijd mee door te brengen. Draag jij ook een rugzakje bij je en wil je net als ik weer
Daniine, 48 jaar · Alblasserdam
Ik hou van mijn carrière en ik probeer om onafhankelijk te zijn. Ik heb mijn eigen plek en betaal mijn eigen rekeningen.
Slonko, 45 jaar · Venlo
erilij
TrishaS, 47 jaar · Vollezele
Ik ben op zoek naar een man die tijd met mij wil doorbrengen, en die ook op zoek is naar emotionele stabiliteit voor nu en in de
NaoMien, 45 jaar · Drogeham
Vind jij het leuk om samen lekker op restauranten tocht te gaan! Zodat je ook niet alleen uit eten moet gaan, en dan helemaal
R0bin71, 45 jaar · Kampen
Volgens mij heb ik al heel wat over mijzelf prijs gegeven nu. Ik zou het erg fijn vinden als jij ook nog wat over jouzelf verteld.