Nu mijn vraag aan jou, wat is jouw eerste indruk van mij? Laat ik er maar van uitgaan dat als je dit nu nog leest, jouw indruk meer dan goed is! Nu wil ik natuurlijk weten met wie ik het genoegen heb die mijn profiel bekijkt. Ik zou zeggen, stuur mij een foto zodat ik jou kan bewonderen als jij mij. Eventjes kort,
Mocht je nu denken, dat zoek ik. Geweldig dan kan je gewoon gelijk de koe bij de hoorns pakken. Ik ben niet ingewikkeld maar verwacht wel dat je de eerste keer origineel bent en het ijs breekt.
Je bent single en niet gebonden dat is heel belangrijk voor mij, je hebt tijd voor mij en anders zul je tijd voor mij vrij maken om samen leuke dingen te doen. Ben jij die man die net als mij opzoek is naar een beetje gezelligheid?