Je bent heel geïnteresseerd om plezier met me te hebben, je zult dingen tegen me zeggen en blij met me zijn! en je zult natuurlijk hele andere dingen met me doen.
Een gelijkgestemde ziel en al de rest zoals haarkleur of leeftijd zijn details en daarom voor mij totaal onbelangrijk. Het leven is een feest, je moet wel zelf de slingers ophangen. Als jij daar ook zo over denkt, dan denk ik dat we best wel goede maatjes kunnen worden.
Als je stout wil zijn ben ik de juiste persoon. Wil enkel plezier samen met een man. En dat kunnen we heel gemakkelijk doen. Zullen we? Maken wij het realiteit.
Je bent single en niet gebonden dat is heel belangrijk voor mij, je hebt tijd voor mij en anders zul je tijd voor mij vrij maken om samen leuke dingen te doen. Ben jij die man die net als mij opzoek is naar een beetje gezelligheid?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NoordHolland, 47 jaar · Klimmen
Geen bezwaar hebben met een hoger inkomen van mijn kant maar zeker ook niet denken dat je kunt luieren en op mijn zak teren.
Patttie, 46 jaar · Almere
discreet contact gewenst
Laathetzien, 45 jaar · Deinze
doorzetter en iemand met oog voor de samenleving en de armen onder de mensen. Iemand met passie voor zijn hobbie maar ook voor
Thalia72, 46 jaar · Maasmechelen
Ik ben al tijd vrijgezel en er zijn echt momenten dat ik mis van het hebben van een speciaal iemand aan mijn zijde. Ik weet niet
Arna196808, 49 jaar · Oudenaarde
Je bent bekend met de sofs SM en voor een bondage schrik je niet terug. Dat ik nog op dat terrein onervaren ben dat vind je alleen
HotAlliS, 47 jaar · Lelystad
Als je op zoek bent naar harde seks, ben ik beschikbaar voor jou. Wat kan jij voor mij betekenen? Laten we sman maar stout worden.