Stijlvol en charmant. Dat zijn voor mij de belangrijkste woorden die ik vind passen bij een leuke man. Ik ben echt geen veeleisend type maar ik kan dat zeker waarderen. Ik vind het ook erg leuk als een man zowel binnen als buiten zich kan vermaken.
Een gelijkgestemde ziel en al de rest zoals haarkleur of leeftijd zijn details en daarom voor mij totaal onbelangrijk. Het leven is een feest, je moet wel zelf de slingers ophangen. Als jij daar ook zo over denkt, dan denk ik dat we best wel goede maatjes kunnen worden.
Als je stout wil zijn ben ik de juiste persoon. Wil enkel plezier samen met een man. En dat kunnen we heel gemakkelijk doen. Zullen we? Maken wij het realiteit.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LekkerKitten, 47 jaar · Turnhout
Mijn vriend, een minnaar, een man, en gewoon geliefde man!
Gina1968, 49 jaar · Zaventem
Leuke gezellige man die graag geniet met een dame van sex en af en toe eens een etentje samen
Missdeesjes, 49 jaar · Leeuwarden
Ik val op mannen met blauwe ogen en een lief karakter, reacties van mannen waarvan er geen foto zichtbaar is krijgen geen reactie
Vlinder14, 49 jaar · Alkmaar
Volgt
Payyton- -, 46 jaar · Middelkerke
Opzoek naar een man die ik kan vertrouwen, iemand die serieus op zoek is naar de liefde. Een man waar ik op kan bouwen!
Jolanthe900, 48 jaar · Maldegem
Spontaan, romantisch, met een goede dosis humor. Ik vind het wel aantrekkelijk als een man zijn interesse toont. Ben jij