Ik zou wel iemand kunnen gebruiken die met mij wel eens op ontdekking zou willen gaan, een avontuurtje aan zou willen gaan. Dat zou mijn leven een stuk interessanter maken denk ik zo. Iemand met wie ik kan praten, met wie ik kan lachen en lief met me zou willen vrijen als we daar beide behoefte aan zouden hebben.
Een lekkere man die zin heeft een dame als ik heerlijk te laten genieten. Ik hou niet van vluggertjes, en wil juist lekker lang voorspel en lange seks. Ik heb alle tijd dus daar moeten we dan ook gebruik van maken als het zo ver komt;) Wie wilt?
Een goede man met een gevoel voor humor. Wie is vrij om iets en verantwoordelijks te doen. Begrip en tijd met me wil doorbrengen als hij wat tijd over heeft. Graag moeite doet om onze dag prachtig en gedenkwaardig te maken. wie kan me de hele tijd aan het lachen maken als ik bij hem ben.