Gewoon om uit te gaan een paar drankjes te drinken en samen te lachen, ik ben nieuw in deze scene maar op zoek naar iemand die me aan het lachen kan maken en down to earth is, net als ik.
Een gelijkgestemde ziel en al de rest zoals haarkleur of leeftijd zijn details en daarom voor mij totaal onbelangrijk. Het leven is een feest, je moet wel zelf de slingers ophangen. Als jij daar ook zo over denkt, dan denk ik dat we best wel goede maatjes kunnen worden.
Nu mijn vraag aan jou, wat is jouw eerste indruk van mij? Laat ik er maar van uitgaan dat als je dit nu nog leest, jouw indruk meer dan goed is! Nu wil ik natuurlijk weten met wie ik het genoegen heb die mijn profiel bekijkt. Ik zou zeggen, stuur mij een foto zodat ik jou kan bewonderen als jij mij. Eventjes kort,