Als je bereid bent mijn neukmaatje te zijn. Laten we dit doen. Ik weet zeker dat dit heel leuk voor ons gaat worden. Ben je in voor een ondeugende tijd met mij? Ik ga ervoor zorgen dat we het leuk samen gaan hebben.
Jij weet dat zelfvertrouwen heel erg belangrijk is en je kan mij een hart onder de riem steken. Je bent ervan overtuigd dat niet enkel het uiterlijk van een vrouw belangrijk is om een gelukkige relatie te kunnen hebben.
Mocht je nu denken, dat zoek ik. Geweldig dan kan je gewoon gelijk de koe bij de hoorns pakken. Ik ben niet ingewikkeld maar verwacht wel dat je de eerste keer origineel bent en het ijs breekt.
Stijlvol en charmant. Dat zijn voor mij de belangrijkste woorden die ik vind passen bij een leuke man. Ik ben echt geen veeleisend type maar ik kan dat zeker waarderen. Ik vind het ook erg leuk als een man zowel binnen als buiten zich kan vermaken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Kxxxx, 49 jaar · Strijpen
Jij denkt ook dat het veel makkelijker is om face2face te spreken en geeft daar de voorkeur aan. Mannen die alleen maar hier
Campingdate, 46 jaar · Veulen
Geen doorsnee type man..maar een hele leuke, verzorgde , warme vriend , iemand die net als ik van de mooie dingen van het leven
La-Nooah, 47 jaar · Ransdaal
Ik ben op zoek naar nieuwe vrienden hier. Ik ben heel nuchter en sociaal. Misschien kunnen we zelfs een paar drankjes samen
Armada690721, 48 jaar · Aalst
-
Tijgerkot, 48 jaar · Aarschot
Volgt
Elfje69, 48 jaar · Gent
Je bent een man met een hoog libido, kijkt graag pornofilms en probeert ook elke keer weer wat nieuws uit want elke keer hetzelfde