Ik zou willen dat mijn ideale man heel beleefd, begripvol, aanhankelijk, vriendelijk, met een groot gevoel voor humor is. Laat hem een ??voorbeeldige, hardwerkende man zijn die graag wandelt naar het strand, disco's en het platteland. Ik zou graag een ideale echtgenoot hebben met veel prachtige kwaliteiten.
Nu mijn vraag aan jou, wat is jouw eerste indruk van mij? Laat ik er maar van uitgaan dat als je dit nu nog leest, jouw indruk meer dan goed is! Nu wil ik natuurlijk weten met wie ik het genoegen heb die mijn profiel bekijkt. Ik zou zeggen, stuur mij een foto zodat ik jou kan bewonderen als jij mij. Eventjes kort,
Ik heb een man nodig die ook op zoek is naar seks. Altijd in voor een goede tijd en die me tevreden kan houden als ik in zijn armen lig. Graag heb ik een voorspel, orale seks en anaal. Die elk standje kan doen! Goed in likken en zuigen! Geil en wild. Dat is waar ik naar op zoek ben. Je moet geen SOA hebben!