We kunnen alles doen wat we willen, zolang je ook maar een vrije tijd hebt! Ik zou klaar moeten zijn en je moet ook meestal voorbereid zijn! Ik reken op je!
Je bent heel geïnteresseerd om plezier met me te hebben, je zult dingen tegen me zeggen en blij met me zijn! en je zult natuurlijk hele andere dingen met me doen.
Je bent single en niet gebonden dat is heel belangrijk voor mij, je hebt tijd voor mij en anders zul je tijd voor mij vrij maken om samen leuke dingen te doen. Ben jij die man die net als mij opzoek is naar een beetje gezelligheid?
Als je bereid bent met me te neuken dan moet je me gewoon een bericht sturen. Kun je de dingen aan die ik wil op het gebied van seks? Ik weet zeker dat dit leuk voor ons gaat worden. Ik ben hier op zoek naar iets dat ervoor zorgt dat ik me goed voel in bed.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
TijdVoorLiefde, 49 jaar · Zwolle
Sportieve man die van kinderen houdt (ik heb er twee) en begrijpt dat ik een rugzakje met me mee draag die af en toe de kop op kan
Bankiertje, 48 jaar · Hasselt
Je bent single en bereid om aan een relatie te werken. Ik val op eerlijke, spontane en vrolijke mannen. Die het leuk vinden
LieveLi, 49 jaar · Nieuwendijk
Een man die mijn zelfvertrouwen wat kan opkrikken, die niet alleen zegt dat hij me leuk vindt maar dat ook laat merken in kleine
Mamomar, 47 jaar · Woerden
Volgt
Saba16, 49 jaar · Gieten
Volgt
NiceMira X, 47 jaar · Mechelen
Ik weet dat dit het begin zal zijn van de dingen die we kunnen doen als we elkaar ontmoeten. Ik weet dat we zullen genieten van