Ik ben op zoek naar een man die vol energie zit en het heerlijk vind om dingen samen te doen. Ik ben niet echt gericht op het uiterlijk maar je moet er wel verzorgd uit zien natuurlijk. Kinderen geen bezwaar want die heb ik ook. Voel je je aangesproken?
Een goede man met een gevoel voor humor. Wie is vrij om iets en verantwoordelijks te doen. Begrip en tijd met me wil doorbrengen als hij wat tijd over heeft. Graag moeite doet om onze dag prachtig en gedenkwaardig te maken. wie kan me de hele tijd aan het lachen maken als ik bij hem ben.
Je zou in staat moeten zijn om een vrije tijd te hebben, zodat we snel een goede tijd kunnen hebben, dan ben je klaar voor mij, want ik denk dat ik nu wilder dan ooit ben!
Ik hou van mannen ouder dan 18, ze zijn erg volwassen en weten hoe ze een meisje zoals ik moeten behandelen. Iemand die zich afvraagt ??wat mijn favoriete muziek is. Iemand die zo blij van me kan houden.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
MyrleLoxx18, 46 jaar · Melsbroek
Ik wil iemand ontmoeten die me gelukkig kan maken en die mij tevreden zal houden. Ik bedoel daarmee in bed en ik wil dat je heel
Lachliessss, 47 jaar · Simonshaven
Heb je geen problemen met een paar pondjes/kilo'tjes meer en geniet jij net als ik van het goede leven, zowel culinair als
Marianne11, 49 jaar · Amsterdam
Ben je ook klaar voor een beetje ontspanning en wil je dat met mij doen? Ik vraag niet veel, alleen een beetje van je tijd en aandacht.
CiNdErElLaBE, 45 jaar · Halle-Booienhoven
Ok, zo sprookjesachtig hoeft het niet te zijn, je hoeft niet echt een prins te zijn die me meeneemt naar zijn kasteel. Maar
Willeke, 48 jaar · Leuven
Je bent een lieve man die houd van genieten. Je vind het fijn om samen dingen te kunnen ondernemen. Je bent positief ingesteld
Dopke710405, 46 jaar · Iddergem
Ik vind het fijn als je rustig en zachtaardig bent. Iemand die de liefde serieus neemt en de tijd wil nemen om mij te leren kennen.